Батьківська сторінка

Інформація

Про умови роботи закладу та встановлені обмеження під час адаптаційного карантину в ДНЗ №24 «Вогник»

з червня 2020 року

• Ранковий прийом дітей до дошкільного навчального закладу проводиться на території закладу на окремих  майданчиках (за несприятливих умов - на вході до приміщення) з 7.30  до 8.00 з обов’язковим температурним скринінгом, якщо температура понад 37,2 С, діти не можуть бути прийняті до дошкільного закладу.
  • Батьки та супроводжуючі особи на території закладу повинні бути в респіраторах або масках.
  • Обмежується пересування батьків по території закладу (не більше 5 осіб), з дотриманням дистанції 1,5 м (згідно зелених відміток)
  • У разі необхідності батьки можуть забрати дітей додому завчасно (обідню перерву) біля входу своїх груп з 12.30 до 13.00
  • Ввечері забирати дітей додому на ігрових майданчиках з 16.30 до 17.00, чергові групи до 18.30

АДМІНІСТРАЦІЯ ДНЗ №24 «Вогник»