22 квіт. 2024

День Землі

Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності. Вихованці нашого садочку долучилися до відзначення цього свята. Під час занять здійснювали «мандрівку» планетою Земля, спостерігали за красою та багатством навколишньої природи, обговорили проблеми, які існують в природному довкіллі; відповіли на запитання: для чого потрібно сортувати сміття, берегти тепло і воду. Свої враження від побаченого і почутого відображали в малюнках та аплікації, створювали колажі. День пройшов цікаво, пізнавально і результативно!
19 квіт. 2024

ТВОРИ ДОБРО

Тиждень психології завершується! З дітьми старшої групи провели заняття на тему: "Добра людина". Під час заняття: - обговорили "Що таке добро?", "Яка це добра людина?" - повторили правила доброти; - з паперу виготовляли добру людину; - формували позитивний мікроклімат у групі; - робили фото з "Фоторамкою гарного настрою"; - діти разом з батьками малювали малюнки на тему: "Твори добро". Творимо добро разом! Все буде Україна!
17 квіт. 2024

Малесенькі долоньки

"Малесенькі долоньки", саме на таку тему було проведено заняття практичним психологом з дітьми середньої групи. Під час заняття діти вітались за допомогою долонь, малювали долоньки фарбами, створювали позитивну атмосферу, а також формували дружнє ставлення один до одного.
17 квіт. 2024

Частіше посміхаємось і весело граємось

Практичним психологом було проведено заняття на тему: "Частіше прсміхаємось і весело граємось". Під час заняття провели бесіду про посмішку, радість, сміх та щастя; ділилися своєю посмішкою; малювали пальчиками смайлики, а також отримали листівку-смайлик в подарунок. Усміхненв діти - це щастя!
15 квіт. 2024

Тиждень психології

Тиждень психології розпочався. З метою створення єдності групи, здійснення гарного настрою, формування в дітей позитивного ставлення один до одного, практичним психологом було проведено заняття на тему: "Долоньки добра"
12 квіт. 2024

Тиждень знань безпеки життєдіяльності

З 08 по 12 квітня 2024 року в ДНЗ проходив Тиждень знань безпеки життєдіяльності «Дарма не бійся, але стережися» (психологічна підтримка у надзвичайних ситуаціях під час воєнного стану). Художні твори, полілоги, відео, яскрава наочність, мовленнєві та дихальні вправи, дидактичні та психологічні ігри, тренінги, художньо-продуктивна діяльність, проведені педагогами під час занять та прогулянок, сприяли формуванню у дітей безпечної поведінки під час надзвичайних ситуацій, навичок саморегуляції, ціннісного ставлення до свого життя та здоров’я.
11 квіт. 2024

Бесіда про дії в надзвичайних ситуаціях

11 квітня до садочку завітала інспектор ВЗНС Кропивницького РУ ГУ ДСНС України в Кіровоградській області Сіденко А.В., нею було проведено з дітками старшої групи №4 бесіду про правила поведінки в надзвичайних ситуаціях в рамках Тижня безпеки життєдіяльності "Дарма не бійся, але стережися"
8 квіт. 2024

Весняний ярмарок

На весняний ярмарок запросили сьогодні батьків вихованці старшої групи №6 Ярмарок весняний Був на славу! Всіх запрошував ласкаво, Де всі разом продавали, Також дружньо купували. Весело грали і співали, Таночки запальні танцювали, Весну-красну прославляли.
4 квіт. 2024

Музична розвага "Сукня для весни"

Ознайомлення дітей з народними традиціями і звичаями є навід’ємною складовою у формуванні соціальноно-громадянської компетентності дошкільнят. З цією метою сьогодні педагоги групи №12 влаштували для вихованців музичну розвагу «Сукня для весни». Яскраво прибрана зала, нарядні національні костюми дітей, ведучої та героїв, виступи вихованців: вірші, пісні про весну та веснянки, таночок дівчаток з віночками, а хлопчиків -танок козачат, «кривий» танець, народна гра-гаївка «Подоляночка», фінальний танок та пісня-побажання- все це подарувало незабутні емоції глядачам і дітям , вселило почуття гордості за свою Батьківщину -Україну , впевненість у ПЕРЕМОЗІ.
2 квіт. 2024

На квітучій галявинці

Розвагою «На квітучій галявинці» в середній групі продовжився сьогодні цикл весняних розваг. Малята, вбрані в яскраві костюми «метеликів», «жуків» та «ромашок» разом з красунею-весною співали весняночки, грали на музичних інструментах, танцювали таночки, грались у веселі ігри…Діти отримали заряд веселого настрою!