Вечорниці у світлиці

10 лист. 2021
Музичні розваги в ДНЗ - це радість спілкування, радість розкріпачення і самовираження, радість творчості і співтворчості, радість взаємодії і взаємозбагачення. В рамках Декади української писемності і мови з дітками старшої логопедичної групи 2 "Віночок" було проведене- театральне дійство "Вечорниці у світлиці" (музкерівник Онуфрієва Н.М., вихователі Моклюк Н.К. Степаненко Р.С.). Під час розваги діти могли наочно поринути у світ невичерпного джерела народної мудрості, народного мистецтва, фольклору, іскрометного жарту. Вони з задоволенням співали, танцювали, жартували, грали в народні ігри. І саме головне - отримали море позитивних емоцій !!!