29 бер. 2024

Тиждень театру

До Міжнародного дня театру в ДНЗ проводився Тиждень театру. Дошкільнята цього тижня були акторами і глядачами, режисерами і художниками. Старші дошкільники залюбки виготовляли іграшки для настільного, пальчикового театру, а потім драматизували з їх допомогою знайомі казки. На діток молодших груп чекали сюрпризи від вихователів, музкерівників, які показували діткам настільні, пальчикові, лялькові театри. Цього тижня також до садочку завітав Театр маріонеток з виставою "Для чого потрібні коти", а педагоги показали лялькову виставу "Пригоди у лісі". Тиждень пройшов цікаво, емоційно!
28 бер. 2024

Підсумки ІІІ Міжнародного заняття доброти

Незважаючи на важкі часи, повітряні тривоги, педагоги нашого закладу не лише взяли участь у ІІІ Міжнародному занятті доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин, а й стали учасниками Національного рекорду України «Найбільша кількість занять доброти» – серед закладів дошкільної освіти України та отримали сертифікат. Ми впевнені, що проведені заняття є незамінним інструментом у вихованні відповідального та гуманного молодого покоління українців.
8 бер. 2024

Тематичне заняття "Шевченкова весна"

До 210 річниці з дня народження Т.Г.Шевченка в садочку проходив музично-тематичний захід "Шевченкова весна", де малята з великим задоволенням декламували вірші великого поета "Встала весна", "Садок вишневий коло хати"; співали дівчатка ліричну пісню на вірші Кобзаря "Зацвіла в долині червона калина", а ще виконали руханку "Тече вода з-під явора".
7 бер. 2024

РУХАНКА -ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ЕМОЦІЙНОГО НАСТРОЮ!

Реалізуючи Всеукраїнську програму "Ти як?" виконуємо руханки для покращення емоційного стану та покращення настрою, що викликають почуття радості та задоволення! Рухова активність - це запорука психічного здоров'я: знижує дратівливість і тривожність; додає впевненості в собі; заряджає позитивом та енергією; дає можливість розслабитися; допомагає зменшити втому та стрес. Дбаємо про ментальне здоров'я змалечку!
7 бер. 2024

Семінар-практикум для обслуговуючого персоналу

Практичний психолог провела семінар-практикум на тему "Збереження ментального здоров'я" у ДНЗ 24 "Вогник". Під час заходу відшукали власні ресурси та поговорили про те, як слід дбати про ментальне здоров'я; виготовили колажі на тему "Аптечка самодопомоги"; подарували листівку з побажаннями один одному; отримали пам'ятку на тему "15 кроків проти емоційного вигорання" та передбачення; а також позитивні емоції. Дбаємо про ментальне здоров'я!
1 бер. 2024

Заняття доброти

З 26 лютого по 1 березня 2024 року педагоги ДНЗ взяли участь у ІІІ Міжнародному занятті доброти "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин", присвяченого собакам та котам, започаткованого Благодійним фондом "Щаслива лапа" Заняття проводились в усіх дошкільних групах. Також вихованці ДНЗ долучилися до флешмобу "Щаслива лапа", одягнувши під час заняття браслет, який має нагадувати людям про тварин. які потребують допомоги.#заняття_доброти #happypaw #щасливілапки
28 лют. 2024

Екскурсія до зоологічного магазину

Сьогодні, педагоги старшої групи №12 організували для вихованців екскурсію до зоологічного магазину, який розташований неподалік від садочку. Діти познайомилися з асортиментом товарів для тварин, з роботою працівників магазину, які не тільки продають речі та корм для тварин, а й надають консультації господарям, як правильно доглядати за тваринами. Педагоги разом з дітками купили корм та задонатили на допомогу безпритульним тваринам.
27 лют. 2024

ТВОРИ ДОБРО

Сьогодні в старшій логопедичній групі проведене заняття доброти «Твори добро» з метою формування у дітей гуманного та відповідального ставлення до тварин, під час якого переглянули та обговорили відео-казку В.Сухомлинського «Покинуте кошеня», пограли в дидактичну гру «Коли тварині добре, а коли погано» з використання цеглинок LEGO, переглянули відео-презентацію "Декларація прав тварин" та виконали вправи «Нагодуємо кошеня», «Клубочок добрих справ», а закінчили заняття рефлексію "Мої добрі вчинки по відношенню до тварин"
26 лют. 2024

ПІКЛУЄМОСЬ ПРО МЕНТАЛЬНЕ ЗДОРОВ'Я З КАРТКАМИ СИЛИ

В рамках Всеукраїнської програми "Ти як?" продовжуємо піклування про ментальне здоров'я дітей. Картки сили дають змогу: знизити рівень напруги, зменшити тривожність, відновити свій емоційний стан заспокоїтись
26 лют. 2024

Заняття доброти

З 26 лютого по 1 березня в закладах дошкільної освіти України та світу пройде III Міжнародне заняття доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» ". Цей просвітницько-виховний проєкт організований Благодійним Фондом допомоги безпритульним тваринам "Щаслива лапа". Педагоги та діти нашого закладу також долучилися до проведення заняття доброти. Так як віра в добро дарує надію на перемогу над злом та світле майбутнє України, а одним з джерел добра та позитиву для дітей є турбота та любов до тварин.