15 лют. 2024

Інтегроване заняття «Вода-чарівниця»

В рамках підготовки до педагогічної ради з проблеми «Формування соціально-громадянської компетентності дошкільників», в старшій групі №6 "Капітошка" проведене інтегроване заняття «Вода-чарівниця», яке було насичене різними активностями: іграми, вправами, дослідами, художньо-продуктивною діяльністю, які сприяли не тільки пізнавальному розвитку, а й формуванню у дітей демократичних цінностей, навичок сталої поведінки, соціальних (м’яких) навичок: ефективно комунікувати, критично мислити, домовлятися, працювати в команді. Діти успішно справлялися з завданнями. Було цікаво і пізнавально.
14 лют. 2024

День "Любляче серце"

Сьогодні під час занять діти виготовляли вітальні листівки для своїх рідних, викладали з гудзиків сердечка, ліпили янголятків, розповідали кого вони люблять: маму, тата, сестричку, братика, НАШУ УКРАЇНУ. Любіть себе та один одного і світ стане кращим!
13 лют. 2024

Толерантність - квітка допомоги

В логопедичній групі №2 пройшло заняття на тему «Толерантність - квітка допомоги» З метою формування толерантного спілкування, навичок самоконтролю і самооцінки, бажання допомагати та розуміти людей з особливими освітніми потребами вихователь організувала з вихованцями різні активності: «Скажи комплімент», «Ми схожі, але різні», «Намалюй подарунок», «Опиши свої відчуття», «Обери листочок щастя» тощо
9 лют. 2024

Гратися і не боятися

Сьогодні останній день тижня підтримки ментального здоров’я «Гратися і небоятися». Він був насичений цікавими різноманітними активностями, емоціями та враженнями. Організована таким чином різнопланова діяльність сприяла виробленню в дітей навичок розрізняти та керувати своїми емоціями, умінь надавати і отримувати підтримку, проявляти творчість, пізнавати себе, використовувати музичні руханки для покращення свого емоційного здоров’я. Методичні посібники запропоновані Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ в Україні) і Всеукраїнської громадської організації „Асоціація працівників дошкільної освіти” стали путівником і корисним порадником для вихователів ДНЗ та новим цікавим досвідом у професійному зростанні .
7 лют. 2024

Тиждень ментального здоров'я

З 5 лютого в ДНЗ проходить тиждень підтримки ментального здоров’я «Гратися і не боятися» в рамках реалізації проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», ініційованого Всеукраїнською громадською організацією „Асоціація працівників дошкільної освіти” у співпраці з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ в Україні). Кожен день тижня – тематичний. Організовані педагогами різного роду активності: ранкове коло, ігри, художня творчість, дихальні практики, веселі руханки, танцювальні ігри – сприяють зняттю стресу та напруги, а також формуванню навичок та умінь для підтримки ментального здоров'я дітей
2 лют. 2024

Зимове фіточаювання

В рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності "Здоров'я - це благо, дане нам природою..", з метою підвищення рівня знань дітей про лікувальні властивості рослин, формування у дітей здоров’язберігаючої компетентності, підвищення імунітету, в групах №4 та №2 був організований захід «Зимове фіточаювання, який провела медсестра з дієтичного харчування Ксенія Марунич.
2 лют. 2024

СТРІТЕННЯ ЗУСТРІЧАЄМО І ПРО ЗДОРОВ'Я ДБАЄМО

Здоров’я дитини- це, насамперед, позитивні емоції, відчуття радості, безпеки, а також задоволення фізіологічної потреби у русі. Це було головною метою фізкультурно-музичної розваги «Стрітення зустрічаємо і про здоров’я дбаємо» в старших групах ДНЗ. Зустріч Зими та Весни малята відсвяткували колоритними веселими таночками , естафетами, цікавими іграми, дзвінкими змістовними піснями та забавами . Чудовий настрій та позитивна атмосфера панувала протягом всього дійства.
4 груд. 2023

Ми різні, але ми рівні

Діти разом з вихователями та музичним керівником взяли участь у флешмобі до Міжнародного дня людей з інвалідністю Ми різні, але ми рівні. Захід був спрямований на виховання дружелюбності та толерантного ставлення до людей з особливими освітніми потребами.
1 груд. 2023

День боротьби зі СНІДом

1 грудня - День боротьби зі СНІДом. Практичний психолог провела бесіду з педагогічними працівниками щодо способів зараження та профілактики СНІДу. Педагоги виготовляли червоні стрічки, як символ протидії СНІДу.
30 лист. 2023

Засідання педагогічної ради

Сьогодні педагогічні працівники ДНЗ зібралися на чергове засідання педагогічної ради, щоб обговорити проблему "Сучасні пріоритети формування рухової та здоров'язбережувальної компетентності дошкільників". Розпочали педраду в музичній залі, а продовжили в укритті. Під час засідання обговорили результати тематичної перевірки, обмінялись досвідом використання здоров'язбережувальних технологій та презентували ігри, вправи для рухової активності дітей в обмежоному просторі, в укритті.