17 лист. 2023

Фізкультурна розвага "Сміливі пожежники"

Сьогодні в нашому садочку було проведено фізкультурну розвагу в двох групах 6 та 12 . Мета розваги: формування у свідомості дітей відчуття особистої та колективної безпеки, навичок розуміння та оцінки небезпеки; закріплення правил протипожежної безпеки, безпечної поведінки вдома, на вулиці, у повсякденному житті; розвиток інтересу до основ безпеки власної життєдіяльності, дбайливо ставлення до свого здоров'я. Діти грали в естафети: "Виклик пожежних", "Пожежна машина на допомогу", "Врятуй іграшку", "Передай вогнегасник", "Загаси пожежу". А закінчили розвагу веселою дискотекою .

З міжнародним днем толерантності

З нагоди міжнародного дня толерантності практичним психологом було проведено заняття з дітьми на тему: "Всі ми різні, але рівні". Під час заняття діти розширювали знання про те, що на світі живуть різні люди, говорили про доброзичливе ставлення один до одного та дружбу, грали з кулькою і при цьому казали компліменти, дарували посмішку і обійми, плели павутинку добрих слів, а також переглядали мультфільм "Їжачок" з подальшим обговоренням. На занятті панувала дружня та весела атмосфера, емоції дітей були позитивними, головне посмішка на вустах дитини.

Навчаємо правил пожежної безпеки

В ДНЗ триває Тиждень знань безпеки життєдіяльності "Навчіться сьогодні, щоб бути у безпеці та вижити завтра". Педагоги груп 2,4, 5,8,9 провели цікаві змістовні освітні заходи: тематичні заняття, дидактичні, сюжетно-рольові, будівельно-конструктивні ігри, тренінги та моделювання ситуацій, організували художньо-творчу діяльність. Основна мета проведеної роботи: формування здоров'язбережувальної компетентності щодо безпечної поведінки, навчання діям в разі виникнення пожежі.

Вистава театру маріонеток

Сьогодні, вихованці дошкільних груп переглянули виставу театру маріонеток "Як комахи від пожежі ліс рятували". Вистава була дуже цікавою та повчальною. Малята ще раз пересвідчилися, що пожежа - це небезпечно і дуже важливо дотримуватися правил пожежної безпеки.
14 лист. 2023

Навчіться сьогодні, щоб бути у безпеці та вижити завтра...

В ДНЗ триває Тиждень безпеки життєдіяльності "Навчіться сьогодні, щоб бути у безпеці та вижити завтра..." В дошкільних групах проводяться освітні заходи, під час яких педагоги навчають дітей правилам протипожежної поведінки та діям під час виникнення пожежі. Сьогодні в старших групах №2 та №6 проводились заняття-тренінги "Як діяти під час пожежі"
13 лист. 2023

Всесвітній день доброти

У Всесвітній день доброти в ДНЗ 24 "Вогник" практичним психологом Віталіною Кроть були проведені заняття на тему: "Твори добро". Під час занять діти обговорювали, що таке добро, ділилися добрими словами, грали в ігри "Що добре, а що погано", викладали з каштанів та гудзиків символи добра, дарували посмішку один одному, отримували сертифікати добрих справ та браслети, а також дарували працівникам закладу листівки "Твори добро". Діти отримали гарний настрій, позитивні емоції та бажання творити добро.
13 лист. 2023

Зустріч з головним інспектором районного управління ГУ ДСНС України у Кіровоградській області

Сьогодні, 13 листопада, розпочався Тиждень знань безпеки життєдіяльності «Навчіться сьогодні, щоб бути в безпеці і вижити завтра…» До садочку завітала головний інспектор Кропивницького районного управління ГУ ДСНС України у Кіровоградській області Анна СІДЕНКО, вона провела з вихованцями та працівниками бесіду на тему: "Дотримання правил безпеки життєдіяльності у мирний час та в особливий період".

Українські вечорниці

Відчуття Батьківщини починається з захоплення тим, що бачить перед собою дитина, чому вона дивується і що викликає відгук у її душі.Чудовим дійством «Українські вечорниці» завершується Декада української писемності та мови. Відтворити обряд проведення вечорниць мали можливість педагоги та вихованці старшої групи №6. Це було веселе свято з позитивними емоціями, жартами та гумором, іграми та запальними таночками, піснями та віршами про рідну мову та Батьківщину..
8 лист. 2023

Піклуємось про своє ментальне здоров'я!

Сьогодні, 8 листопада, практичним психологом Кроть В.І. з педагогами ДНЗ було проведено вправу "Квітка добробуту", як інструмент збереження ментального здоров'я". Завданнями вправи є пошук власного ресурсу, самовідновлення, самопізнання та самоаналіз. В результаті проведення цієї вправи учасники освітнього процесу створили ментальні карти у вигляді квіток добробуту.

Сімейні вечори з книгою

Заохочення дітей до спілкування з книжкою, виховання читацької культури неможливе без партнерської взаємодії з батьками. Найкращий спосіб прилучити дитину до книги - зробити читання щоденним ритуалом, а ще - родинною традицією. З цією метою і був організований міні-проєкт "Сімейні вечори з книгою". Батьки усіх груп активно долучилися до нього та ділилися світлинами у вайбер-групах. Але головними в цьому заході були не фотозвіти, а емоції та час проведений разом з дітьми.