9 жовт. 2023

Ментальне здоров'я: як його зберегти

10 жовтня у всьому світі відзначають День ментального здоров’я. З цієї нагоди для педагогічних працівників закладу було проведено просвітницько-інформативний захід «Ментальне здоров’я: як його зберегти». Про те, що таке психічне здоров’я, як про нього піклуватися та лайфхаки щодо збереження внутрішньої рівноваги розповідала психологиня Психологічної служби Співдії у місті Кропивницький Наталія Резніченко. Учасники заходу з цікавістю ознайомилися з техніками які сприяють вдосконаленню навичок регуляції психоемоційних станів, допомагають відновити внутрішню рівновагу: техніки заземлення, дихальні, релаксаційні вправи. Також розглянули багатовимірну модель «BASIC Ph». Це шість основних модальностей, які демонструють індивідуальний стиль подолання стресу. Кожна людина має свій потенціал, досвід, ресурси долання кризових ситуацій. Деякі з цих ресурсів (модальностей) є домінантними, тобто саме їх людина використовує найчастіше. Тому важливо розуміти свої сильні сторони і намагатись задіювати «включати» пасивні ресурси, які сприятимуть розвитку стійкості особистості, відновленню внутрішнього балансу. #тияк #howareyou #worldmentalhealthday
4 жовт. 2023

Дбаємо про ментальне здоров'я дошкільнят

Сьогодні учасники курсу психо-емоційної підтримки, занурилися глибше у світ йоги, з якою діток познайомила психологиня Чеської гуманітарної організації "Людина в біді".
3 жовт. 2023

Проєкт "СпівДія заради дітей"

Стресові ситуації супроводжують нас мало не щодня. Менторки проекту "СпівДія заради Дітей" у Кропивницькому дбають про формування в учасників курсу психо-емоційної підтримки різноманітних ефективних стратегій поведінки під час стресів. Тому дуже корисним є навчання діток гідно виходити зі стресових станів та долати наслідки негативних впливів, використовуючи внутрішні та зовнішні ресурси.
29 вер. 2023

Благодійний ярмарок

Сьогодні, напередодні Дня захисників та захисниць України працівники ДНЗ разом з батьками вихованців влаштували Благодійний ярмарок. Для продажу підготували вироби, виготовлені власноруч: іграшки, поробки, аплікації з природного та покидькового матеріалу, а також вироби на патріотичну тематику: ляльки-мотанки, браслети, брелки, різні підвіски тощо. Усі кошти, виручені з продажу ярмаркової продукції буде передано на потреби Збройних Сил України. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
29 вер. 2023

LEGO-camp Творці майбутнього

Логопедична старша група №2 завершує веселу челендж-гру за «Картою скарбів», діти разом з вихователем, вчителем - логопедом та вдома з батьками виконували цікаві завдання, вправи, грали в ігри та знайшли «скарб»- конструктор LEGO. Разом з LEGO-героями збудували «Місто майбутнього».

Педагогічна вітальня до 105 річниці Василя Сухомлинського

Сьогодні, 28 вересня – 105 річниця з дня народження Василя Сухомлинського. В «Педагогічній вітальні» зібрались педагоги ДНЗ, щоб вшанувати пам’ять великого педагога. Пригадали його життєвий та творчий шлях, здійснили «віртуальну подорож» до Павлиша, перегорнули сторінки історії першого в Україні дошкільного закладу, якому було присвоєно ім’я В.О.Сухомлинського. Вихователі-«ветерани» поділились спогадами про те, як все починалось, про досягнення та перемоги. Педагоги обмінялись своїми напрацюваннями, ідеями, презентували посібники, драматизували казки Сухомлинського та разом з психологом виконали вправу на рефлексію

LEGO-camp Творці майбутнього: День 4

Сьогодні, старша група №12 отримала виклик щодо продовження челенджу та «Карту скарбів» за якою виконали такі завдання: сконструювали місток «Допоможемо Оленці перейти через річку», пограли в дидактичну гру «Якої фарби не вистачає художнику», виконали вправу «підберемо код, щоб відкрити замок». В кінці подорожі знайшли «скарб» - скриня LEGO дkя конструювання міста.
28 вер. 2023

Взаємодія З БАТЬКАМИ «Вечір в сім’ї з LEGO»

Батьки груп №4 та 3 активно долучилися до LEGO-camp, до спільної гри з використанням LEGO у вечірні години

LEGO-camp Творці майбутнього

Робота над реалізацією проєкту "LEGO-camp Місто майстрів" продовжується. Сьогодні веселу челендж-пригоду за картою скарбів продовжила середня логопедична група 3. Під час ранкового кола виклали промінчики до сонечка. На занятті конструювали будиночки , а на прогулянці виконали руханку з лего-конструктором.
27 вер. 2023

Фізкультурна розвага

Сьогодні в садочку відбулася спортивна розвага "День здоров'я, в країні LEGO" . До дітей старших груп №2 та 12 завітали герої LEGO-1 ,LEGO-2 а також лікар Ай-болить та Мікроб . Малята усі разом виконали руханку "LEGO" , грали в ігри – естафети: 1.Вежа 2.Вітамінки 3.Lego 4.Краплинка 5.Прожени Мікроба В кінці розваги заспівали веселу пісню " Дружба "та отримали яскраві нагороди від героїв LEGO .