Кропивницький. Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 24 "Вогник" ім.В.О.Сухомлинського комбінованого типу

 





Атестація педагогічних працівників

 

 

ПОГОДЖЕНО                                                                                                                                                                                         ЗАТВЕРДЖЕНО

Голова ПК   ДНЗ №24                                                                                                                                                                           на пед. раді протокол    

                                                                                                                                                                                                                   №1 від 31.08.2021

                                                                                                                                                                                                                 Директор ДНЗ

_______Н.Болгарчук                                                                                                                                                                              ______Р.Кравченко

01.09.2021                                                                                                                                                                                                  01.09.2021

Перспективний план

проходження атестації та підвищення кваліфікації

педагогічними працівниками  ДНЗ №24 на 2021-2026 навчальні роки

 

№ п/п

Прізвище , ініціали

Посада

Дата поперед

нього проходження підвищення кваліфікації

Дата і результати попередньої атестації

Навчальний рік

Примітки

2021/2022

2022/2023

2023/2024

2024/2025

2025/2026

 

К

А

К

А

К

А

К

А

К

А

1

Кравченко Р.С.

Директор

ДНЗ

2019

2021

 

 

 

 

 

 

+

 

 

+

Тарифний розряд

2

Козуб В.П.

вихователь-методист

2018

2019 спец.вищої категорії, старший вих

 

 

 

 

+

+

 

 

 

 

Вища категорія, «старший вихователь»

3

Моклюк Н.К.

вихователь

2021

2017, спеціаліст 1 категорії

+

+

 

 

 

 

 

 

 

 

Перша категорія

4

Сліпенюк І.В.

вихователь

2020

2017, спеціаліст ІІ категорії

 

+

 

 

 

 

 

 

+

 

Друга категорія

5

Перепічай Н.В.

вихователь

2018

2020, вищої категорії

 

 

 

 

+

 

 

+

 

 

Вища категорія

6

Герасименко О.В.

вихователь

2019

2020, спеціаліст 1 категорії

 

 

 

 

 

 

+

+

 

 

Перша категорія

7

Малмига Н.В.

вихователь

2016

2018, спеціаліст 1 категорії

 

+

 

 

+

 

 

 

 

 

 

Перша категорія

8

Подопригора Т.О.

вихователь

2020

2020, 11тар.розряд

 

 

 

 

 

 

+

+

 

 

Тарифний розряд

9

Коротка О.П.

вихователь

2020

2021р.

11тар.розряд

 

 

 

 

 

 

 

 

+

+

Тарифний розряд

10

Грузденко Л.А.

вихователь

2018

2019,

11 тариф.розряд

 

 

 

 

+

+

 

 

 

 

Тарифний розряд

11

Болгарчук Н.Л.

вихователь

2016

2020,

11тариф.розряд

+

 

 

 

 

 

 

+

 

 

Тарифний розряд

12

Лісовенко М.О.

вихователь

2015

2017, спеціаліст вищої категорії, вихователь-методист

+

+

 

 

 

 

 

 

 

 

Вища категорія, вихователь-методист

13

Лукіна О.С.

вихователь

2021

2017, спеціаліст ІІ категорії

+

+

 

 

 

 

 

 

 

 

Друга категорія

14

Ковальова С.І.

вихователь

2021

2017, спеціаліст І категорії

+

+

 

 

 

 

 

 

 

 

Перша категорія

15

Онуфрієва Н.М.

музкерівник

2020

2017, спеціаліст вищої категорії

Вихов-методист

 

+

 

 

 

 

 

 

+

 

Вища категорія, вихователь-методист

16

Охотнікова О.О.

музкерівник

2020

2015, спеціаліст ІІ категорії

 

 

 

+

 

 

 

 

+

 

Друга категорія

Після

д/в

17

Майсак Н.В.

вчитель-логопед

2020

2021, спеціаліст І категорії

 

 

 

 

 

 

 

 

+

+

Перша категорія

18

Кібальнік Л.О.

інструктор з фізкультури

2017

2019

спеціаліст ІІ категорії

 

 

+

 

 

+

 

 

 

 

Друга категорія

19

Гайванович А.В.

вихователь

2017

2021

спеціаліст І категорії -

 

 

+

 

 

 

 

 

 

+

Перша категорія

20

Павєл Т.П.

вихователь

2019

2020, спеціаліст І категорії

 

 

 

 

 

 

+

+

 

 

Перша катеорія

21

Лєбєдєва О.П.

вихователь

2017

2021, спеціаліст І категорії

 

 

+

 

 

 

 

 

 

+

Перша категорія

22

Карпунова О.О.

вихователь

2020

2021, спеціаліст ІІ категорії

 

 

 

 

 

 

 

 

+

+.

Друга категорія

23

Степаненко Р. С.

вихователь

-

2021, спеціаліст ІІ категорії

 

 

 

 

 

 

 

 

+

 

 

+

 

 

Друга категорія

Диплом

в 2020

24

Гопанчук Н.Б.

вихователь

2019

2020,

спеціаліст ІІ категорії

 

 

 

 

 

 

+

+

 

 

 

 

Друга категорія

25

Гудзенко Анна Вікторівна

вихователь

2018

-

 

 

+

+

 

 

 

 

 

 

Спеціаліст

Після д/в

26

Гиренко Юлія Іванівна

вихователь

-

-

 

+

 

 

+

 

 

 

 

 

Спеціаліст Диплом 2018

27

Букаєва Анна Вікторівна

Керівник гуртка

-

-

 

 

+

+

 

 

 

 

 

 

спеціаліст

28

Кроть Віталіна Ігорівна

Практичний психолог

-

2021,

спеціаліст ІІ категорії

 

 

+

 

 

 

 

 

 

+

Друга категорія

 

 

 

 

 

Перспективний план

проходження атестації та підвищення кваліфікації

педагогічними працівниками  ДНЗ №24 на 2021-2026 навчальні роки

 

№ п/п

Прізвище , ініціали

Посада

Дата поперед

нього проходження підвищення кваліфікації

Дата і результати попередньої атестації

Навчальний рік

Примітки

2021/2022

2022/2023

2023/2024

2024/2025

2025/2026

 

К

А

К

А

К

А

К

А

К

А

1

Кравченко Р.С.

Директор

ДНЗ

2019

2021

 

 

 

 

 

 

+

 

 

+

Тарифний розряд

2

Козуб В.П.

вихователь-методист

2018

2019 спец.вищої категорії, старший вих

 

 

 

 

+

+

 

 

 

 

Вища категорія, «старший вихователь»

3

Моклюк Н.К.

вихователь

2021

2017, спеціаліст 1 категорії

+

+

 

 

 

 

 

 

 

 

Перша категорія

4

Сліпенюк І.В.

вихователь

2020

2017, спеціаліст ІІ категорії

 

+

 

 

 

 

 

 

+

 

Друга категорія

5

Перепічай Н.В.

вихователь

2018

2020, вищої категорії

 

 

 

 

+

 

 

+

 

 

Вища категорія

6

Герасименко О.В.

вихователь

2019

2020, спеціаліст 1 категорії

 

 

 

 

 

 

+

+

 

 

Перша категорія

7

Малмига Н.В.

вихователь

2016

2018, спеціаліст 1 категорії

 

+

 

 

+

 

 

 

 

 

 

Перша категорія

8

Подопригора Т.О.

вихователь

2020

2020, 11тар.розряд

 

 

 

 

 

 

+

+

 

 

Тарифний розряд

9

Коротка О.П.

вихователь

2020

2021р.

11тар.розряд

 

 

 

 

 

 

 

 

+

+

Тарифний розряд

10

Грузденко Л.А.

вихователь

2018

2019,

11 тариф.розряд

 

 

 

 

+

+

 

 

 

 

Тарифний розряд

11

Болгарчук Н.Л.

вихователь

2016

2020,

11тариф.розряд

+

 

 

 

 

 

 

+

 

 

Тарифний розряд

12

Лісовенко М.О.

вихователь

2015

2017, спеціаліст вищої категорії, вихователь-методист

+

+

 

 

 

 

 

 

 

 

Вища категорія, вихователь-методист

13

Лукіна О.С.

вихователь

2021

2017, спеціаліст ІІ категорії

+

+

 

 

 

 

 

 

 

 

Друга категорія

14

Ковальова С.І.

вихователь

2021

2017, спеціаліст І категорії

+

+

 

 

 

 

 

 

 

 

Перша категорія

15

Онуфрієва Н.М.

музкерівник

2020

2017, спеціаліст вищої категорії

Вихов-методист

 

+

 

 

 

 

 

 

+

 

Вища категорія, вихователь-методист

16

Охотнікова О.О.

музкерівник

2020

2015, спеціаліст ІІ категорії

 

 

 

+

 

 

 

 

+

 

Друга категорія

Після

д/в

17

Майсак Н.В.

вчитель-логопед

2020

2021, спеціаліст І категорії

 

 

 

 

 

 

 

 

+

+

Перша категорія

18

Кібальнік Л.О.

інструктор з фізкультури

2017

2019

спеціаліст ІІ категорії

 

 

+

 

 

+

 

 

 

 

Друга категорія

19

Гайванович А.В.

вихователь

2017

2021

спеціаліст І категорії -

 

 

+

 

 

 

 

 

 

+

Перша категорія

20

Павєл Т.П.

вихователь

2019

2020, спеціаліст І категорії

 

 

 

 

 

 

+

+

 

 

Перша катеорія

21

Лєбєдєва О.П.

вихователь

2017

2021, спеціаліст І категорії

 

 

+

 

 

 

 

 

 

+

Перша категорія

22

Карпунова О.О.

вихователь

2020

2021, спеціаліст ІІ категорії

 

 

 

 

 

 

 

 

+

+.

Друга категорія

23

Степаненко Р. С.

вихователь

-

2021, спеціаліст ІІ категорії

 

 

 

 

 

 

 

 

+

 

 

+

 

 

Друга категорія

Диплом

в 2020

24

Гопанчук Н.Б.

вихователь

2019

2020,

спеціаліст ІІ категорії

 

 

 

 

 

 

+

+

 

 

 

 

Друга категорія

25

Гудзенко Анна Вікторівна

вихователь

2018

-

 

 

+

+

 

 

 

 

 

 

Спеціаліст

Після д/в

26

Гиренко Юлія Іванівна

вихователь

-

-

 

+

 

 

+

 

 

 

 

 

Спеціаліст Диплом 2018

27

Букаєва Анна Вікторівна

Керівник гуртка

-

-

 

 

+

+

 

 

 

 

 

 

спеціаліст

28

Кроть Віталіна Ігорівна

Практичний психолог

-

2021,

спеціаліст ІІ категорії

 

 

+

 

 

 

 

 

 

+

Друга категорія

 

 

 

 

 

Перспективний план

проходження атестації та підвищення кваліфікації

педагогічними працівниками  ДНЗ №24 на 2020-2025 навчальні роки

 

№ п/п

Прізвище , ініціали

Посада

Дата поперед

нього проходження підвищення кваліфікації

Дата і результати попередньої атестації

Навчальний рік

Примітки

2020/2021

2021/2022

2022/2023

2023/2024

2024/2025

 

К

А

К

А

К

А

К

А

К

А

1

Кравченко Р.С.

Директор

ДНЗ

2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

 

 

2

Козуб В.П.

вихователь-методист

2018

2019 спец.вищої категорії, старший вих

 

 

 

 

 

 

+

+

 

 

 

3

Моклюк Н.К.

вихователь

2011

2017, спеціаліст 1 категорії

 

 

+

+

 

 

 

 

 

 

 

4

Сліпенюк І.В.

вихователь

2010

2017, спеціаліст ІІ категорії

+

 

 

+

 

 

 

 

 

 

 

5

Софянчук Л.Р.

вихователь

2015

2019,

спеціаліст вищої категорії,

 вих.-мет.

+

 

 

 

 

 

 

+

 

 

 

6

Перепічай Н.В.

вихователь

2018

2020, вищої категорії

 

 

 

 

 

 

+

 

 

+

 

7

Герасименко О.В.

вихователь

2019

2020, спеціаліст 1 категорії

 

 

 

 

 

 

 

 

+

+

 

8

Малмига Н.В.

вихователь

2016

2018, спеціаліст 1 категорії

 

 

 

+

 

 

+

 

 

 

 

 

9

Подопригора Т.О.

вихователь

2020

2020, 11тар.розряд

 

 

 

 

 

 

 

 

+

+

 

10

Коротка О.П.

вихователь

2020

2015р.

8 тар.розряд

+

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

Грузденко Л.А.

вихователь

2018

2019,

11 тариф.розряд

 

 

 

 

 

 

+

+

 

 

 

12

Болгарчук Н.Л.

вихователь

2016

2020,

11тариф.розряд

 

 

+

 

 

 

 

 

 

+

 

13

Лісовенко М.О.

вихователь

2015

2017, спеціаліст вищої категорії, вихователь-методист

 

 

+

+

 

 

 

 

 

 

 

14

Лукіна О.С.

вихователь

2016

2017, спеціаліст ІІ категорії

 

 

+

+

 

 

 

 

 

 

 

15

Ковальова С.І.

вихователь

2016

2017, спеціаліст І категорії

 

 

+

+

 

 

 

 

 

 

 

16

Онуфрієва Н.М.

музкерівник

2020

2017, спеціаліст вищої категорії

Вихов-методист

+

 

 

+

 

 

 

 

 

 

 

17

Охотнікова О.О.

музкерівник

2020

2015, спеціаліст ІІ категорії

+

 

 

 

 

+

 

 

 

 

 

18

Майсак Н.В.

вчитель-логопед

2020

2016, спеціаліст ІІ категорії

+

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19

Руденко І.В.

практичний психолог

2014

2012,

спеціаліст ІІ категорії

 

 

 

 

 

 

+

+

 

 

 

20

Кібальнік Л.О.

інструктор з фізкультури

2017

2019

спеціаліст ІІ категорії

 

 

 

 

+

 

 

+

 

 

 

21

Гайванович А.В.

вихователь

2017

2019

спеціаліст ІІкатегорії -

 

 

 

 

+

 

 

+

 

 

 

22

Павєл Т.П.

вихователь

2019

2020, спеціаліст І категорії

 

 

 

+

 

 

 

 

 

 

 

23

Лєбєдєва О.П.

вихователь

2017

2018, спеціаліст ІІ категорії

 

 

 

 

+

+

 

 

 

 

 

24

Карпунова О.О.

вихователь

-

-

+

+

 

 

 

 

 

 

 

.

Після Д.В.

25

Степаненко Р. С.

вихователь

-

-

 

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Диплом

в 2020

27

Євтеєєва О.О.

Керівник гуртка

2019

2020

11тар.розряд

 

 

 

 

 

 

 

 

+

    +

 

28

Гопанчук Н.Б.

вихователь

2019

2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прийнята

2018

29

Крицька Альона Вікторівна

вихователь

-

-

 

 

+

+

 

 

 

 

 

 

 

30

Гудзенко Анна Вікторівна

вихователь

2018

-

 

 

 

 

+

+

 

 

 

 

Після д/в

31

Гиренко Юлія Іванівна

вихователь

-

-

 

 

 

+

 

 

+

 

 

 

Диплом 2018

 

                             

 

 

 

 

 

План заходів з підготовки та проведення атестації педагогічних працівників

у  2020/2021 навчальному році

з/п

Заходи

Термін виконання

Відповідальні

Відмітка про виконання

1

Унесення коректив до перспективного плану проходження атестації та підвищення кваліфікації педагогічними працівниками (за потреби)

вересень

Вихователь-методист Козуб В.П.

 

2

Ознайомлення педагогічних працівників з нормативно-правовими актами з питань атестації педагогічних працівників

вересень

Директор Кравченко Р.С.

 

3

Видання наказу про створення атестаційної комісії та затвердження її складу

до 20 вересня

Директор Кравченко Р.С.

 

4

Подання до атестаційної комісії списку педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації, із зазначенням результатів попередньої атестації та даних про проходження підвищення кваліфікації

до 10 жовтня

Директор Кравченко Р.С

 

5

Оформлення подань до атестаційної комісії навчального закладу про проведення позачергової атестації певних педагогічних працівників з метою присвоєння їм кваліфікаційних категорій/педагогічних звань

до 10 жовтня

Директор Кравченко Р.С

 

6

Оформлення заяв педагогів про проходження позачергової атестації, перенесення терміну атестації тощо

до 10 жовтня

Директор Кравченко Р.С

 

7

Оформлення стенда з питань атестації

жовтень

вихователь-методист Козуб В.П.

 

8

Розгляд документів, поданих до атестаційної комісії; ухвалення рішення щодо перенесення терміну атестації (якщо є відповідні заяви працівників); затвердження списку педагогічних працівників, які атестуються, графіка роботи атестаційної комісії; доведення графіка проведення атестації до відома осіб, які атестуються, під підпис

до 19 жовтня

члени атестаційної комісії

 

9

Підготовка матеріалів щодо результативності роботи педагогічних працівників, які атестуються, у міжатестаційний період

листопад

члени атестаційної комісії

 

10

Випуск методичних бюлетенів, розроблення пам’яток, порад для педагогічних працівників

вересень–березень

вихователь-методист Козуб В.П..

 

11

Підготовлення необхідних форм документів для проведення атестації педагогічних працівників (бланки атестаційних листів установленого зразка, бюлетені для таємного голосування тощо)

листопад

члени атестаційної комісії

 

12

Вивчення рівня компетентності дітей у всіх сферах життєдіяльності; тестування педагогічних працівників для об’єктивного оцінювання їхньої роботи тощо

з 20 жовтня до 10 березня

члени атестаційної комісії

 

13

Відвідування занять, інших форм роботи з дітьми, які проводять педагогічні працівники, що атестуються

з 20 жовтня до 10 березня за графіком

члени атестаційної комісії

 

14

Ознайомлення з даними про участь педагогічних працівників у роботі методичних об’єднань, фахових конкурсах та інших

до 10 березня

члени атестаційної комісії

 

заходах, пов’язаних з організацією освітньої роботи

15

Анкетування батьків, педагогічних працівників для визначення рейтингу працівників, які атестуються

січень–лютий

вихователь-методист Козуб В.П..

 

16

Подання до атестаційної комісії характеристик діяльності педагогічних працівників у міжатестаційний період

до 1 березня

Директор Кравченко Р.С

 

17

Ознайомлення педагогічних працівників з характеристиками їхньої діяльності

 

до 19.03.

Директор Кравченко Р.С

 

18

Підсумкове засідання атестаційної комісії

за графіком

 до 25.03.

Директор Кравченко Р.С

 

19

Вручення атестаційних листів педагогічним працівникам, які атестуються, під підпис

 до 09.04.

Директор Кравченко Р.С

 

20

Подання клопотання до атестаційної комісії ІІ рівня про присвоєння певним педагогічним працівникам кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», педагогічного звання

 

голова атестаційної комісії

 

21

Видання наказу про присвоєння кваліфікаційних категорій (встановлення тарифних розрядів), педагогічних звань.

до 30.03

Директор Кравченко Р.С

 

22

Доведення наказу про присвоєння кваліфікаційних категорій (встановлення тарифних розрядів), педагогічних звань до відома педагогічних працівників під підпис та подання наказу в бухгалтерію для нарахування заробітної плати

до 01.04.

Директор Кравченко Р.С

 

23

Оформлення особових справ педагогічних працівників, які атестувалися

 до 01.05.

вихователь-методист Козуб В.П.

 

24

Моніторинг атестації педагогічних працівників

 до 05.05.

Директор,

 вихователь-методист

 

 

                                                                                                           

                                              (підпис)

 

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)№24 "Вогник"

 ім. В.О.Сухомлинського комбінованого типу

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

Протокол засідання атестаційної

комісії ДНЗ №24

                   12.10.2020    № 2

 

Графік роботи атестаційної комісії ДНЗ №24
у 2020/2021н. році

 

№ з/п

Зміст роботи

Термін проведення

Відповідальні члени атестаційної комісії

1

Опрацювати Типове положення про атестацію педагогічних працівників

Вересень

Кравченко Р.С.

2

Оформити стенд з питань атестації

Жовтень

Козуб В.П. Гайванович А.В.

3

Розробити поради, пам’ятки для педагогів, які атестуються

Жовтень

Козуб В.П.

4

Вивчити педагогічну діяльність осіб, які атестуються

Відвідати та проаналізувати заняття та інші форми роботи з дітьми

Гайванович А.В.

 До 10 березня

Члени АК

Карпунова О.О.

 До 10 березня

Члени АК

Коротка О.П.

 До 10 березня

Члени АК

Лєбєдєва О.П.

 До 10 березня

Члени АК

Павєл Т.П.

До 10 березня

Члени АК

Майсак Н.В.

До 10 березня

Члени АК

Степаненко Р.С.

До 10 березня

Члени АК

5

Діагностична робота

Виявлення рівня професійної та методичної підготовки педагога

До 1березня

Члени АК

Вивчити рівень знань, умінь і навичок дітей

До 1березня

Члени АК

Ознайомитися з даними про участь педагогічних працівників у роботі методичних об’єднань, фахових конкурсах тощо

До 10 березня

Члени АК

Аналіз науково-методичного забезпечення роботи педагогів

 До 10 березня

Члени АК

 

Аналіз системи роботи з батьками

 До 10  березня

Члени АК

5

Підготувати атестаційні матеріали працівників для розгляду їх на засіданнях атестаційної комісії

 До 10.03.21

Члени АК

6

Ознайомити працівників, які атестуються, з їхніми характеристиками (під підпис)

 До 12.03.21

Гайванович А.В.

 

7

Провести засідання атестаційної комісії

Про розподіл обов’язків між членами атестаційної комісії та затвердженн плану роботи атестаційної комісії

 24.09.2020

Кравченко Р.С.

Про розгляд документів, що надійшли до атестаційної комісії; затвердження списку педагогічних працівників, які атестуються у поточному навчальному році

 

12.10.20

Кравченко Р.С.

Про хід проведення атестації

19. 01.21

Кравченко Р.С.

Про затвердження графіка роботи атестаційної комісії; створення при ній експертної групи (за потреби)

 12.10.20

Кравченко Р.С.

Ознайомлення з характеристиками педагогів, які атестуються

 12.03.21

Кравченко Р.С..

Про атестацію педагогічних працівників (підсумкове)

 25.03.21

Кравченко Р.С..

8

Оформити атестаційні листи. Другі примірники атестаційних листів видати працівникам під підпис

До09.04.21

Гайванович А.В.

 

9

Оформити матеріали за наслідками атестації (клопотання про присвоєння певним працівникам кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», педагогічного звання, про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»)

 До 01.05.21

Гайванович А.В.

 

 

 

                     Голова атестаційної комісії ДНЗ№24       _____________________________________       Кравченко Р.С.

Погоджено

На засіданні ПК

(Протокол №27

Від 12.10.2020)

Голова ПК _______

Болгарчук Н.Л.

 

 

 

 

  

Список педагогічних працівників ДНЗ №24, які атестуються у

             2020/2021 н.р атестаційною комісією навчального закладу

 

№ п/п

Прізвище,

 імя, по батькові

Рік народ

ження

Освіта

Посада

Педагогічний

стаж

Дата

Категорія, звання, на яке претендує

 

Освітньо-кваліфікаційний рівень

Назва навчального закладу, рік його закінчення

Спеціальність за дипломом

Підви-

щення

квалі-

фікації

Поперед

ньої

атестації

 

На посаді, яку обіймає

Загальний педстаж

 

1.

Карпунова Олена Олегівна

04.11.

1990

магістр

Кіровоградський державний педуніверситет ім. Володимира Винниченка,

2012

 

 

Початкова освіта

Вихователь

7

7

Вересень

2020

 

-

Присвоєння

кваліфікаційної категорії «спеціаліст ІІ категорії»

 

 

2.

Коротка Олена Павлівна

04.11.

1974

Молодший спеціаліст 

 

Олександрійське педагогічне училище,

1997

 

Дошкільне виховання

Вихователь 

19

19

Квітень

2020

2016

Встановлення 11 тарифного розряду

 

 

3.

 

 

 

Майсак Надія Володимирівна

 

28.07.1997

 

 

Спеціаліст  

 

 

Камянець-Подільський державний педуніверситет,

2006

 

Логопедія

 

 

Вчитель-логопед

 

 

 

18

 

 

18

 

 

 

Квітень

2020

 

2016

 

 

 

Присвоєння

кваліфікаційної категорії «спеціаліст І категорії»

 

 

4

Степаненко Руслана Станіславівна

08.05.1997

магістр

Центральноукраїнський педагогічний університет імені Володимира Винниченка,

2020

Дошкільне виховання

Початкова освіта

 

вихователь

3

3

2020

Вебінари дистанційно

-

Присвоєння

кваліфікаційної категорії «спеціаліст ІІ категорії»

 

 

5

Гайванович Альона Вікторівна

26.04.1990

Магістр

Кіровоградський державний педуніверситет ім. Володимира Винниченка,

2010

 

Початкова освіта

Вихователь

9

9

2020

Онлайн-курси

Семінари вебінари

2018

Присвоєння

кваліфікаційної категорії «спеціаліст І категорії»

(позачергово

 

 

6.

Лєбєдєва Олена

 Петрівна

16.01.1978

Спеціаліст

Приватний вищий навчальний заклад (соціально-педагогічний інститут. Педагогічна академія)

Початкова освіта. Практична психоогія

Вихователь

6

6

2020

Семінари,вебінари

2018

Присвоєння

кваліфікаційної категорії «спеціаліст І категорії»

(позачергово

 

 

 

 

 

Типове положення про атестацію педагогічних працівників України

 

Перспективний план атестації педагогічних ппрацівників ДНЗ

 

Наказ про створення АК в 2020/2021 році

 

Наказ про атестацію педпрацівників в 2020/2021 н.році

 

 


1
2