Рада по харчуванню

про Раду по харчуванню

І. Загальні положення

1.1.   Рада по харчуванню (далі - Рада) створюється в закладі з метою здійснення контролю за роботою харчоблоку та організацією повноцінного, якісного харчування дітей.

1.2.   Рада по харчуванню є дорачним органом.

1.3.   Рада по харчуванню збирається відповідно затвердженого плану роботи та у разі необхідності.

1.4.   Склад Ради по харчуванню на кожний навчальний рік затверджується наказом керівника закладу.

1.5.   До складу можуть входити: відповідальний за харчування по ДНЗ, завідувач господарством, медична сестра, вихователі, психолог, представники профспілкового комітету, представники батьківської громадськості.

1.6.   Безпосереднє керівництво Радою по харчуванню здійснює вихователь-методист.

1.7.   У своїй діяльності Рада по харчуванню керується Конституцією України, законами України, нормативно-правовими актами Міністерства освіти і науки України, Санітарним регламентом для дошкільних навчальних закладів (затверджений наказом Міністерства охорони здоров’я України від 23.03.2016 №234), наказами управління освіти Кіровоградської міської ради і цим Положенням.

ІІ. Цілі та завдання комісії

2.1.   Контролювати роботу харчоблока в загальноосвітньому закладі.

2.2.   Активно сприяти покращенню обслуговування дітей та співробітників.

1. Забезпечення контролю за належними умовами повноцінного харчування дітей, як основного фактору охорони здоров’я.

ІІІ. Основні напрямки роботи

1. .Робота Ради по харчуванню полягає в тому, щоб виявляти недоліки у діяльності робітників харчоблоку і активно допомагати їх усуненню, вносити пропозиції на розгляд адміністрації закладу та вимагати усунення вказаних недоліків.
  2. .Вносити пропозиції стосовно розвитку матеріально технічної бази харчоблоку.
  3. .Рада по харчуванню звітує про свою роботу на засіданнях Ради закладу.
  4. .Рекомендації Ради по харчуванню приймаються колегіально, більшістю голосів від загальної кількості присутніх членів Ради.
  5. . Засідання Ради по харчуванню проводяться один раз на квартал, під час яких:

- складається і затверджуються план роботи;

- заслуховуються звіти кожного з членів Ради про роботу;

- обговорюються конкретні заходи щодо усунення наявних недоліків.

3.6.   Всі засідання Ради фіксуються протоколами, з якими ознайомлюється керівник навчального закладу.

ІV. Ведення документації

1. Рада по харчуванню веде наступну документацію:
  • План роботи Ради по харчуванню на навчальний рік;
  • Протоколи засідань Ради по харчуванню;
  • Звіт роботи Ради по харчуванню з аналізом стану організації харчування дітей, пропозиціями та рекомендаціями;
  • Акти перевірок організації харчування.