Вернісаж
Роботи батьків і дітей групи№5
В'язані роботи Хрипкової Наталіїї Леонідівни (мами Хрипкової Даші)
"Ялинка"
"Сніжинка"
"Полуничка"
Роботи з газети. Гоєнко Кіра з бабусею Іриною Леонідівною
"Ялинка"
"Дід Мороз і Снігурочка"
Роботи Лукашів Тетяни Василівни (мами Лукашів Арсенія)
"Ялинка" (з макарон)
"Вогнегасник" (в'язаний виріб)
Робота Сергієнко Данила з мамою Інною Олександрівною
"Сніговик з ниток"
Роботи вихователя Черних Ольги Петрівни (група №11)
"Україна єдина" (квілінг)
"Оберіг для воїна" (солоне тісто)
"Зустріч" (солоне тісто)
"Букет для нареченої" ( солоне тісто)
"Троянда" (з серветок)
Робота вихователя Лукіної О.С. (група №12)
"Курчатко" (оригамі)
Робота вихователя Гайванович А.В.(група №6)
"Серце, що кохає" (квілінг)
Роботи Кутузової Оксани Вікторівни, бабусі Кутузової Діани (група №10)
Театр ляльки-вертушки "Колобок" (в'язання гачком)
"Будинок і ялинка" (робота з покидькового матеріалу)
"Годинник" ( аплікація, в'язання гачком)
"Дидактична лялька" (В'язання гачком)
Робота Чумак Катерини з мамою (група №10)
"Козак на коні" (мотанка)
Роботи вихователя Гайванович А.В. (група №6)
"Чарівні квтіи" ( квілінг)
"Курчатко і лебідь" (оригамі)
"Курчатко на лузі" (квілінг)
"Лисичка-сестричка і вовк-панібрат" гр.8, Шаповалова Марина
"Пташки взимку", Іра Коцюба, гр. 8
"Новорічне свято", Марина Шаповалова, група 8
"Замок Снігової королеви", Чабан Владислава, група №6
"Снігова королева", Мякішева Софія, група №6
"Зима", Балаклеєнко Даша, група №6
З ВИСТАВКИ ДИТЯЧИХ РОБІТ
"Осінь" Попельницька Настя, група №8
"Золота осінь", Іванченко Даша, група №3
"Кущ калини" Пітаєва Настя, група №8
"Мрійливий соняшник", Молла Евеліна, група №8
"Білочка готується до зими" Влада Павленко, група №2
"Натюрморт", Колісніченко Настя, група №6
"Їжачок в осінньому лісі", Влада Чабан, група №6
"В осінньому лісі", Чабан Влада, група №6
"Осінні дерева", Лисенко Ксюша, група №6
Карвінг із овочів та фруктів
(Карвінг- це модне мистецтво вирізання на овочах та фруктах, яке прийшло до нас зі сходу).