Проєкт "Город на підвіконні"

20 лют. 2024
Педагоги, діти, батьки усіх вікових груп залюбки долучилися до роботи над проєктом «Город на підвіконні» ,що дає можливість розширити уявлення дітей про рослини , як живі організми, про умови, необхідні для їх росту і розвитку, розвивати естетичні почуття, уміння радіти красі вирощуваних рослин та результатом своєї праці, соціальні навички щодо взаємодії під час виконання трудових доручень та колективної праці. Діти із задоволенням пророщували та висівали насіння, висаджували цибулини, а нині доглядають за саджанцями, спостерігають за їх ростом та розвитком, беруть участь в оформленні городу..