23 лист. 2021

Спілкуємось рідною мовою

Освітня робота з дітьми середніх та старших груп з 8 по19 листопада здійснювалась за освітніми проєктами "Спілкуємось рідною мовою", "Книжка про книжку", "Шукаємо казку", в ході якої проводились цікаві інтегровані заняття, освітні подорожі, вікторини, словесні та театралізовані ігри, розваги.
23 лист. 2021

Впроваджуємо Базовий компонент дошкільної освіти, освітній напрям "Мовлення дитини"

В рамках Декади української писемності та мови, з метою підготовки до педагогічної ради в закладі проводився Тиждень педагогічної майстерності, під час якого були організовані такі методичні заходи: семінар "Умови реалізації освітнього напрямку "Мовлення дитини" БКДО", консультації (онлайн) "Особливості мовленнєвого розвивального середовища", "Різновиди мовленнєвої діяльності дітей", відкриті онлайн- перегляди освітніх заходів з пріоритетом мовленнєвих завдань.
10 лист. 2021

Вечорниці у світлиці

Музичні розваги в ДНЗ - це радість спілкування, радість розкріпачення і самовираження, радість творчості і співтворчості, радість взаємодії і взаємозбагачення. В рамках Декади української писемності і мови з дітками старшої логопедичної групи 2 "Віночок" було проведене- театральне дійство "Вечорниці у світлиці" (музкерівник Онуфрієва Н.М., вихователі Моклюк Н.К. Степаненко Р.С.). Під час розваги діти могли наочно поринути у світ невичерпного джерела народної мудрості, народного мистецтва, фольклору, іскрометного жарту. Вони з задоволенням співали, танцювали, жартували, грали в народні ігри. І саме головне - отримали море позитивних емоцій !!!
9 лист. 2021

День української писемності та мови

Сьогодні, 9 листопада, в День української писемності та мови в закладі проводився онлайн-марафон "Мови нашої слова - наче музика жива", в якому взяли участь педагоги, вихованці та батьки з гарними висловами та віршами про рідну мову. Також в цей день педагоги закладу долучилися до написання Всукраїнського диктанту національної єдності.
4 лист. 2021

Добрий і злий сірничок

З 1 по 5 листопада в ДНЗ проводиться Тиждень безпеки життєдіяльності "Добрий і злий сірничок". З метою формування у дітей навичок безпечної поведінки педагоги закладу організовували різноманітні освітні заходи: тематичні заняття "Вогонь-друг, вогонь-ворог", "Сірники - не іграшки". ігри-тренінги "Твої дії в разі небезпеки", сюжетно-рольові ігри "Пожежники", ігри-драматизації "Кицькин дім", фізкультурну розвагу- квест "Рятувальники поспішають на допомогу", екскурсію до музею пожежної частини тощо.Враження від отриманих знань діти передавали в малюнках та аплікаціях.
13 жовт. 2021

Козацькі забави

13 жовтня в ДНЗ були проведені фізкультурні розваги "Козацькі забави" з дітьми старшої групи №9. Інструктор з фізкультури Кібальнік Л.О. розширила знання дітей про історичне минуле України - про козацтво, ознайомила з традиціями та іграми-забавами козаків. З дітьми були проведені цікаві спортивні ігри-змагання , естафети.
12 жовт. 2021

Осінь золота прийшла

12 жовтня в ДНЗ з дітьми молодшої групи №8, середньо групи №4 та старшої логопедичної групи №2 були проведені осінні розваги. Діти зустрічали красуню Осінь гарними віршами, піснями, таночками, веселими іграми та хороводами, з великим задоволенням перевтілювались в героїв казок. А чарівна осінь пригостила діточок солодкими гостинцями: запашними рум'яними яблучками.
22 вер. 2021

Олімпійський тиждень в дитсадку

З 13 по 17 вересня 2021року в ДНЗ проводився Олімпійський тиждень з метою виховання у дошкільнят свідомого ставлення до здорового способу життя та зміцнення здоров'я. В рамках Тижня проводились спортивні розваги, змагання в бігові, стрибках та метанні, інтегровані та тематичні заняття "Малятко-здоров'ятко, "Рух для здоров'я", рухливі та спортивні ігри,екскурсія на стадіон «Зірка», а також бесіди, вікторини.
17 вер. 2021

Вивчаємо, знаємо, виконуємо

В ДНЗ з 13 по 17 вересня проводився Тиждень знань безпеки життєдіяльності "Вивчаємо, знаємо, виконуємо!"з метою популяризації правил дорожнього руху серед дітей та їх батьків. Протягом Тижня педагоги працювали над створенням такого освітнього розвивального середовища, під час якого діти не тільки отримували знання, а й вчились використовувати їх у різних видах діяльності (ігровій, художньо-продуктивній, мовленнєвій тощо). З дітками проводились різноманітні освітні заходи: екскурсії, освітні подорожі, ігри-тренінги, сюжетно-рольові ігри, вікторини тощо.
20 серп. 2021

Зустріч з поліцейськими

18 серпня до дитячого садка завітали поліцейські. Під час бесід з дітьми вони розповідали про необхідність дотримання правил дорожнього руху, про поведінку дітей на ігрових майданчиках, а під час ігор "Так чи ні", "Наш друг- світлофор" вчились правильно діяти в небезпечних ситуаціях. Також поліцейські продемонстрували дітям службовий автомобіль.