2 лют. 2024

СТРІТЕННЯ ЗУСТРІЧАЄМО І ПРО ЗДОРОВ'Я ДБАЄМО

Здоров’я дитини- це, насамперед, позитивні емоції, відчуття радості, безпеки, а також задоволення фізіологічної потреби у русі. Це було головною метою фізкультурно-музичної розваги «Стрітення зустрічаємо і про здоров’я дбаємо» в старших групах ДНЗ. Зустріч Зими та Весни малята відсвяткували колоритними веселими таночками , естафетами, цікавими іграми, дзвінкими змістовними піснями та забавами . Чудовий настрій та позитивна атмосфера панувала протягом всього дійства.
4 груд. 2023

Ми різні, але ми рівні

Діти разом з вихователями та музичним керівником взяли участь у флешмобі до Міжнародного дня людей з інвалідністю Ми різні, але ми рівні. Захід був спрямований на виховання дружелюбності та толерантного ставлення до людей з особливими освітніми потребами.
1 груд. 2023

День боротьби зі СНІДом

1 грудня - День боротьби зі СНІДом. Практичний психолог провела бесіду з педагогічними працівниками щодо способів зараження та профілактики СНІДу. Педагоги виготовляли червоні стрічки, як символ протидії СНІДу.
30 лист. 2023

Засідання педагогічної ради

Сьогодні педагогічні працівники ДНЗ зібралися на чергове засідання педагогічної ради, щоб обговорити проблему "Сучасні пріоритети формування рухової та здоров'язбережувальної компетентності дошкільників". Розпочали педраду в музичній залі, а продовжили в укритті. Під час засідання обговорили результати тематичної перевірки, обмінялись досвідом використання здоров'язбережувальних технологій та презентували ігри, вправи для рухової активності дітей в обмежоному просторі, в укритті.
29 лист. 2023

Відкрите заняття з фізкультури

Сьогодні, в рамках підготовки до педагогічної ради, в ДНЗ відбувся колективний перегляд заняття з фізкультури в старшій групі №8 з використанням квест-технології, проведеного вихователем Грузденко Л.А. Вихованці, долаючи перешкоди та успішно виконуючи різноманітні рухові завдання, подорожували на острів Скарбів. А педагоги поповнили свої знання щодо методики проведення фізкультурних занять , використання нестандартного обладнання та сучасних здоров’язберігаючих технологій.
29 лист. 2023

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства триває"!

Практичний психолог провела заняття з дітьми на тему: "Я можу себе захистити!". Під час заняття діти говорили про те, як можна себе захищати, а ще обговорили способи захисту та пригадали те, як можемо допомогти собі та іншим у випадку проявів насилля. Діти - наше майбутнє!
28 лист. 2023

МИ - за щасливу сім'ю

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства" триває. Діти долучились до соціальної реклами на тему: "Ми за щасливу сім'ю!". Кожна дитина має право на щасливе дитинство
28 лист. 2023

Рука, що захищає

Онлайн-БАРКЕМП триває. З дітьми практичний психолог провела заняття на тему: "Рука, що захищає!". Під час заняття виготовляли з вихованцями долоньку, яка вміє захищати та створювали колаж долоньок. Діти також слухали розповідь про "Кіко та рука" з подальшим обговоренням. Вихованцям було цікаво та пізнавально.
24 лист. 2023

Акція "16 днів проти насильства"

ДНЗ 24 "Вогник"долучається до проведення онлайн-баркемпу в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства". Практичний психолог провела бесіду з працівниками закладу щодо протидії жіночого насилля. Під час бесіди переглянули відеоролик на тему: "16 днів проти насилля" з подальшим обговоренням, а також отримали білу стрічку, як символ протидії жіночого насилля!
21 лист. 2023

День Свободи та гідності

21 листопада відзначають День Свободи та Гідності! Практичний психолог провела з дітьми практичне заняття на тему: "Україна починається з мене". Під час заняття діти ознайомились з поняттям свободи та гідності, обговорювали яка наша Україна, викладали з каштанів прапор держави, а також робили колаж "Україна". Вихованцям було цікаво та пізнавально. Вони отримали позитивні емоції! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!