22 лют. 2024

Засідання педагогічної ради

Сьогодні відбулось чергове засідання педагогічної ради з проблеми «Формування соціально-громадянської компетентності дошкільників: сучасні пріоритети», під час якого обговорили результати тематичного вивчення щодо формування соціальних навичок дошкільників, слухали поради практичного психолога «Про психологічне благополуччя дитини як базового принципу у системі цінностей дошкільної освіти», переглянули відео-презентацію «Формування у дітей демократичних цінностей необхідних для життя у демократичному суспільстві» за матеріалами участі вихователів Гайванович А.В. та Лєбєдєвої О.П. у Всеукраїнському проєкті «Наставництво як шлях до розвитку демократичних цінностей у дітей дошкільного віку»; слухали вихователя групи №12 Савченко О.В. про результати роботи за парціальною програмою «Лідер живе у кожному». Засідання проводилось з дотриманням заходів безпеки, в укритті.
21 лют. 2024

З Міжнародним днем рідної мови

Для кожного народу дорога його мова, а нам, українцям, найближча до серця – українська. Вона співуча, багата, милозвучна та неповторна. Саме з таких слів розпочалися освітні заходи (заняття, ігрова, пізнавальна, художньо-продуктивна діяльність) в дошкільних групах ДНЗ сьогодні, в Міжнародний день рідної мови.
20 лют. 2024

Проєкт "Город на підвіконні"

Педагоги, діти, батьки усіх вікових груп залюбки долучилися до роботи над проєктом «Город на підвіконні» ,що дає можливість розширити уявлення дітей про рослини , як живі організми, про умови, необхідні для їх росту і розвитку, розвивати естетичні почуття, уміння радіти красі вирощуваних рослин та результатом своєї праці, соціальні навички щодо взаємодії під час виконання трудових доручень та колективної праці. Діти із задоволенням пророщували та висівали насіння, висаджували цибулини, а нині доглядають за саджанцями, спостерігають за їх ростом та розвитком, беруть участь в оформленні городу..
16 лют. 2024

Дружба- це скарб, який потрібно берегти

В старшій логопедичній групі №2 проведений цикл освітніх заходів, присвячених дружбі, як загальнолюдській цінності: ранкові кола, полілоги, тематичні заняття, художньо-продуктивна та театралізована діяльність, під час яких педагоги формували уявлення дітей про дружбу, вчили прислухатися до своїх почуттів, емоцій, об'єктивно оцінювати власні вчинки і вчинки інших, заохочували до співпереживання.
15 лют. 2024

Інтегроване заняття «Вода-чарівниця»

В рамках підготовки до педагогічної ради з проблеми «Формування соціально-громадянської компетентності дошкільників», в старшій групі №6 "Капітошка" проведене інтегроване заняття «Вода-чарівниця», яке було насичене різними активностями: іграми, вправами, дослідами, художньо-продуктивною діяльністю, які сприяли не тільки пізнавальному розвитку, а й формуванню у дітей демократичних цінностей, навичок сталої поведінки, соціальних (м’яких) навичок: ефективно комунікувати, критично мислити, домовлятися, працювати в команді. Діти успішно справлялися з завданнями. Було цікаво і пізнавально.
14 лют. 2024

День "Любляче серце"

Сьогодні під час занять діти виготовляли вітальні листівки для своїх рідних, викладали з гудзиків сердечка, ліпили янголятків, розповідали кого вони люблять: маму, тата, сестричку, братика, НАШУ УКРАЇНУ. Любіть себе та один одного і світ стане кращим!
13 лют. 2024

Толерантність - квітка допомоги

В логопедичній групі №2 пройшло заняття на тему «Толерантність - квітка допомоги» З метою формування толерантного спілкування, навичок самоконтролю і самооцінки, бажання допомагати та розуміти людей з особливими освітніми потребами вихователь організувала з вихованцями різні активності: «Скажи комплімент», «Ми схожі, але різні», «Намалюй подарунок», «Опиши свої відчуття», «Обери листочок щастя» тощо
9 лют. 2024

Гратися і не боятися

Сьогодні останній день тижня підтримки ментального здоров’я «Гратися і небоятися». Він був насичений цікавими різноманітними активностями, емоціями та враженнями. Організована таким чином різнопланова діяльність сприяла виробленню в дітей навичок розрізняти та керувати своїми емоціями, умінь надавати і отримувати підтримку, проявляти творчість, пізнавати себе, використовувати музичні руханки для покращення свого емоційного здоров’я. Методичні посібники запропоновані Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ в Україні) і Всеукраїнської громадської організації „Асоціація працівників дошкільної освіти” стали путівником і корисним порадником для вихователів ДНЗ та новим цікавим досвідом у професійному зростанні .
7 лют. 2024

Тиждень ментального здоров'я

З 5 лютого в ДНЗ проходить тиждень підтримки ментального здоров’я «Гратися і не боятися» в рамках реалізації проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», ініційованого Всеукраїнською громадською організацією „Асоціація працівників дошкільної освіти” у співпраці з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ в Україні). Кожен день тижня – тематичний. Організовані педагогами різного роду активності: ранкове коло, ігри, художня творчість, дихальні практики, веселі руханки, танцювальні ігри – сприяють зняттю стресу та напруги, а також формуванню навичок та умінь для підтримки ментального здоров'я дітей
2 лют. 2024

Зимове фіточаювання

В рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності "Здоров'я - це благо, дане нам природою..", з метою підвищення рівня знань дітей про лікувальні властивості рослин, формування у дітей здоров’язберігаючої компетентності, підвищення імунітету, в групах №4 та №2 був організований захід «Зимове фіточаювання, який провела медсестра з дієтичного харчування Ксенія Марунич.