Правила прийому до закладу дошкільної освіти

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

ПРИЙОМ ДІТЕЙ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ НА ПІДСТАВІ:

• заяви батьків або осіб, які їх замінюють;
  • медичної довідки про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти (Ф-026/о);
  • свідоцтва про народження;
  • висновку психолого-медико-педагогічної консультації для груп компенсуючого типу.                                                                                              Прийом документів для зарахування дітей у ДНЗ здійснюється лише відповідно списків, сформованних електронною базою даних.

Відрахування дитини з ДНЗ може здійснюватись:

• на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування в ДНЗ;
  • за бажанням батьків, або осіб, які їх замінюють;
  • коли дитина не відвідує заклад без поважних причин більше одного місяця;
  • у разі несплати без поважних причин батьками плати за харчування дитини.

За дитиною зберігається місце в ДНЗ в таких випадках:

• у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування;
  • на час відпустки батьків;
  • на час хвороби матері;
  • у літній оздоровчий період (75 днів).

Електронна  реєстрація  в дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №24 "Вогник"    Ім.В.О.Сухомлинського комбінованого типу

Електронна реєстраці я дітей здійснюється відповідно до наказу управління освіти Кіровоградської міської ради від 10 лютого 2020 року № 67/о "Про функціонування електронної реєстраціїї  дітей до закладів дошкільної освіти міста Кропивницького" та Порядку набору дітей до закладів дошкільної освіти міста Кропивницького.

/uploads/editor/455/359351/sitepage_84/files/poryadok_naboru_ditey.docx

Реєстрація дітей на чергу в дошкільний навчальний заклад №24 проводиться через мережу Інтернет самостійно на порталі управління освіти Міської ради м. Кропивницького http://portal.osvita-mrk.gov.ua/ або  на сайті ДНЗ  та уповноваженою особою  в дошкільному  навчальному закладі.

Прийом дітей ясельного віку (від 2р. до 3р.) у  дошкільний заклад проводиться у червні-серпні місяці.  У випадку недоукомплектування груп керівник ДНЗ здійснює прийом упродовж календарного року (відповідно до списків, сформованих електронною базою даних). Зарахування здійснюється на підставі заяви батьків, або осіб, що їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

Батьки самостійно стежать за наявністю вільних місць у ДНЗ та прохідним бар'єром на освітньому порталі управління освіти міської ради м.Кропивницького.

Список дітей по групах в ДНЗ формується в останній декаді серпня поточного року.

Шановні батьки, будь-ласка, :

1. Правильно заповнюйте форму заяви, яка знаходиться http://dnz24k.klasna.com/uk/or/turn/add/oid/455

2. Якщо Ви правильно виконали всі дії, то на вказану Вами адресу електронної пошти надійде повідомлення з індивідуальним кодом Вашої заяви.

3. Відповідно до порядку реєстрації заявник зобов’язаний протягом 30 календарних днів з дати реєстрації дитини в електронному реєстрі надати в ДНЗ документи, які підтверджують відомості, вказані в заяві ( свідоцтво про народження).

4. Переконливо просимо Вас вказувати достовірну інформацію. Якщо при влаштуванні дитини в ДНЗ інформація в Вашій заяві не буде відповідати оригіналу документів, то Ваша заява буде анульована.