Декада української писемності і мови

20 лист. 2020
З 9 по 20 листопада в ДНЗ проходила Декада україїнської писемності і мови. І хоча цього року всі заплановані заходи проводились в умовах адаптивного карантину: з педагогами та батьками дистанційно, а з дітьми - в групах, без проведення традиційних загальносадових заходів, педагоги зуміли творчо організувати освітній процес, долучити дітей до духовних цінностей українського народу, забезпечити атмосферу, де дітям надавалось право на мовленнєву активність, насичувати мовленнєве середовище зразками рідної мови.

В рамках Тижня  освітня робота в середніх та старших групах проводилась за літературними проєктами: "Спілкування. Рідна мова" та "Книжка про книжку".  Педагоги реалізовували проєкт через проведення інтегрованих занять, вікторин, мовленнєвих та творчих ігор,  розваг, долучали до роботи над проєктами батьків. Так, у середній групі №5 був проведений Флешмоб "Українська книжка у сімейному вихованні"