Новорічні тематичні заняття

22 груд. 2020
Новий рік - найулюбленіше, найрадісніше свято дітей в дитячому садку. І хоча цього року воно проходило трохи в незвичних умовах - в групових приміщеннях у формі тематичного заняття , без глядачів, Діда Мороза і подарунків, музкерівникам і вихователям вдалося створити справжню святкову атмосферу. Гарно прибрані групові приміщення, яскраві ялиночки, нарядно одягнені малюки, вірші, пісні, таночки новорічної тематики додали заняттю певної урочистості, казкові подорожі- чарівності, а ігри - веселого настрою. Діти молодших груп радо зустрічали персонажів лялькового театру- Діда Мороза і Снігуроньку, а діти середніх та старших груп загадували бажання та відправляли Діду Морозу власноруч оформлені листівки.