Всеукраїнський проект «СпівДія заради дітей»

20 квіт. 2023
Сьогодні, в нашому садочку стартувало перше заняття від Всеукраїнського проекту «СпівДія заради дітей» у Кропивницькому в старших групах №4 і 6. Знайомство з дітками було активним, шумним та веселим! Разом з менторами стаціонарного простору СпівДія заради Дітей вивчали творчість Арчімбольдо та створювали портрет людини у стилі сюрреалізму - за допомогою звичних предметів - фруктів та овочів. Переглядали відео про цікаві факти про тіло людини, зображали силует людини. Діти працювали в команді, відтворювали будову тіла. Учасники отримали масу позитивних емоцій та відкрили багато корисної інформації для себе.