Родинні свята

11 трав. 2023
Тиждень "Мій янгол-матуся" продовжується. Сьогодні матусі завітали до середніх груп №8 та №12, де для них малюки разом з педагогами підготували цікаве свято. В групі №8 родинне свято розпочалось у музичній залі. Діти привітали мам піснями, таночками та віршиками, а в групі- залучили мам до активної участі в іграх "Впізнай свою дитину", "Мамині помічники" та драматизації казки "Чарівна принцеса". В середній групі №12 діти виконали для матусь танок з квітами, привітали їх зі святом зворушливою піснею та запросили на руханку. Свої акторські здібності матусі показали в інсценівці казки "Теремок", а кулінарні - в конкурсі "Майстер-шеф"