18 трав. 2023
Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Вишиванка з давніх давен є основним елементом українського національного одягу. Цього дня діти, вихователі, працівники – усі прийшли на свято вишиванки у барвистих сорочках. Було організовано та проведено флешмоб «Вишиванка-символ Батьківщини» за участю дітей та дорослих нашого закладу. Протягом дня з дітьми кожної групи проводились цікаві заняття, присвячені ознайомленню з українською вишиванкою, традиціями її створення та носіння, з історією української вишивки, про значення кольорів та символів. Тож в цілому святковий день в садочку видався напрочуд змістовним, інформативним та пізнавальним.