Підсумкова педагогічна рада

31 трав. 2023
Сьогодні педагогічний колектив зібрався, щоб обговорити підсумки методичної та освітньої роботи за 2022/23 навчальний рік за результатами аналізу, моніторингових досліджень, анкетування педагогів та батьків. Заслухали тренера-експерта Програми підтримки освітніх реформ в Україні "Демократична школа" Олену Арутюнян, вона здійснювала впродовж двох місяців ініціативу наставництва педагогів старшої групи №6 по опануванню нових підходів та практик в роботі з дітьми.

Також під час педради обговорювались питання організації роботи в літній період: затвердження плану роботи на літній період, розкладу освітніх заходів та режиму