Найменші вихованці в "Школі під блакитним небом"

1 черв. 2023
В. Сухомлинський великого значення надавав організації спостережень за природними об’єктами та явищами. Літо - найкраща пора для безпосереднього спілкування дитини з природою. Вихователь першої молодшої групи Шпирко О.С. розповіла малятам казку про чарівний килим літньої палітри, що приймає до себе тільки ті рослини, які такого ж кольору, як він сам. Сильний вітер розніс рослини по всьому світу і перемішав їх. Казковий метелик підказав, якщо відшукати рослини, які будуть відповідати кольорам казкового килима, то знову запанують яскраві кольори літа. Вихователь запропонувала відшукати ці рослини. Працюючи з природним матеріалом діти удосконалюють свої тактильні відчуття, і поки несвідомо фіксують сенсорні уявлення про кольори.