Наставництво як шлях до розвитку демократичних цінностей

11 жовт. 2023
ДНЗ продовжив участь в ініціативі «Наставництво як шлях до розвитку демократичних цінностей у дітей дошкільного віку» за Програмою підтримки освітніх реформ в Україні “Демократична школа” компонент “Дошкілля”. Ініціатива реалізується з метою виховання цінностей демократії у дітей 4-6-річного віку, шляхом формування навичок, необхідних для життя у демократичному суспільстві. Реалізують ініціативу вихователі закладу Альона Гайванович та Олена Лєбєдєва, як вихователі –наставники, в середній групі №9 та старшій №8. Ініціатива передбачає обмін досвідом між наставниками і педагогами, регулярну взаємодію та поширення набутих знань. Тривалість ініціативи: жовтень-грудень .