МИ - маленькі козачата

12 жовт. 2023
Спортивні розваги в дитячому садку - це не тільки приємне, веселе і активне проведення часу, але і велика користь для фізичного і розумового розвитку дитини. Сьогодні, в старших групах №8 та 10 проведена спортивно-музична розвага "Ми - веселі козачата ". До малят завітав герой народних казок Котигорошко, від якого діти дізналися багато цікавого про історичне минуле України, про славних козаків. Разом з Котигорошком малята грали в традиційні козацькі ігри, долали перешкоди, змагалися в естафетах, співали пісні та виконували руханку. А вболівальники, діти старшої групи №12 привітали учасників змагань запальним українським таночком. І учасники розваги, і глядачі отримали море позитивних емоцій та вражень від проведеного заходу.