Декада української писемності та мови

2 лист. 2023
В ДНЗ проходить Декада української писемності та мови .Освітня робота з дітьми середніх та старших груп здійснюється за освітніми проєктами "Спілкуємось рідною мовою", "Книжка про книжку", "Шукаємо казку", з дошкільнятами проводяться цікаві ранкові кола, тематичні та інтегровані заняття, освітні подорожі, вікторини, словесні та театралізовані ігри. Основна мета яких є донести до дітей красу та багатство української мови; збагатити словниковий запас, сформувати граматичну будову, звукову культуру та зв’язне мовлення, виховувати глибокі почуття любові до рідної мови, рідного краю, його традицій, бажання берегти свою національну культуру, бути патріотами своєї держави.