Інтегроване заняття «Вода-чарівниця»

15 лют. 2024
В рамках підготовки до педагогічної ради з проблеми «Формування соціально-громадянської компетентності дошкільників», в старшій групі №6 "Капітошка" проведене інтегроване заняття «Вода-чарівниця», яке було насичене різними активностями: іграми, вправами, дослідами, художньо-продуктивною діяльністю, які сприяли не тільки пізнавальному розвитку, а й формуванню у дітей демократичних цінностей, навичок сталої поведінки, соціальних (м’яких) навичок: ефективно комунікувати, критично мислити, домовлятися, працювати в команді. Діти успішно справлялися з завданнями. Було цікаво і пізнавально.