Музична розвага "Сукня для весни"

4 квіт. 2024
Ознайомлення дітей з народними традиціями і звичаями є навід’ємною складовою у формуванні соціальноно-громадянської компетентності дошкільнят. З цією метою сьогодні педагоги групи №12 влаштували для вихованців музичну розвагу «Сукня для весни». Яскраво прибрана зала, нарядні національні костюми дітей, ведучої та героїв, виступи вихованців: вірші, пісні про весну та веснянки, таночок дівчаток з віночками, а хлопчиків -танок козачат, «кривий» танець, народна гра-гаївка «Подоляночка», фінальний танок та пісня-побажання- все це подарувало незабутні емоції глядачам і дітям , вселило почуття гордості за свою Батьківщину -Україну , впевненість у ПЕРЕМОЗІ.