Здоров'я - запорука успіху

24 січ. 2022
В садочку розпочався Тиждень безпеки життєдіяльності "Здоров'я - запорука успіху" Основна мета освітньої події: формування у дітей свідомого ставлення до свого здоров'я та життя, опанування навичками здорового способу життя та безпечної поведінки. Педагоги запланували цікаві форми освітньої роботи з використанням різних видів діяльності:. пізнавальної, ігрової, трудової. Сьогодні вихователі молодшої групи №8 провели цікаве заняття-гру "Здоровим бути потрібно вчитися", а в середній групі №6 -інтегроване заняття "Чарівні промінці здоров'я", вихователь молодшої групи №10 закріпила правила гігієни під час дидактичної гри "Що для чого потрібно", а діти старшої логопедичної групи №2 захоплено грались в сюжетно-рольову гру "На прийомі у лікаря", а діти старшої групи №5 говорили про корисну та шкідливу для здоров'я їжу.