Засідання педагогічної ради

22 лют. 2024
Сьогодні відбулось чергове засідання педагогічної ради з проблеми «Формування соціально-громадянської компетентності дошкільників: сучасні пріоритети», під час якого обговорили результати тематичного вивчення щодо формування соціальних навичок дошкільників, слухали поради практичного психолога «Про психологічне благополуччя дитини як базового принципу у системі цінностей дошкільної освіти», переглянули відео-презентацію «Формування у дітей демократичних цінностей необхідних для життя у демократичному суспільстві» за матеріалами участі вихователів Гайванович А.В. та Лєбєдєвої О.П. у Всеукраїнському проєкті «Наставництво як шлях до розвитку демократичних цінностей у дітей дошкільного віку»; слухали вихователя групи №12 Савченко О.В. про результати роботи за парціальною програмою «Лідер живе у кожному». Засідання проводилось з дотриманням заходів безпеки, в укритті.