27 жовт. 2022

Лялькова вистава "Небезпечний подарунок"

26-27 жовтня для вихованців усіх дошкільних груп було проведено лялькову виставу "Небезпечний подарунок", яку підготували і провели музкерівник Онуфрієва Н.М., інструктор з фізкультури Кібальнік Л.О.та вчитель-логопед Майсак Н.В.. Лялькова вистава сприяла не тільки формуванню правил безпечної поведінки, а й глядацької культури дитини, вміння виявляти відповідну емоційну реакцію на театральну виставу, інтерактивно взаємодіяти з персонажами.
25 жовт. 2022

Осінні розваги

Осінь-чарівниця завітала в дитсадок, прикрасила все навколо барвистим листячком і діти під час розваг вітали красуню-осінь віршами, піснями, таночками та іграми. Кожна розвага для дітей - справжнє море позитивних емоцій, естетичної насолоди.
14 жовт. 2022

З Днем захисників та захисниць України!

Цього року День захисників і захисниць України набув особливого значення для нашої країни. 14 жовтня ми вітаємо героїв, які ціною власного життя боронять Україну, бережуть спокій і дарують надію на наше вільне і щасливе майбутнє. Сьогодні, педагоги та вихованці ДНЗ з любов'ю і великою пошаною долучились до привітань та всенародної подяки кожному і кожній, хто мужньо захищає нашу державу. Разом до ПЕРЕМОГИ!
4 жовт. 2022

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

1 жовтня, з нагоди Дня учителя, у Кропивницькому відбувся благодіййний освітянський марафон, в якому активну участь взяли і працівники нашого дошкільного закладу.
29 вер. 2022

День народження В.О.Сухомлинського

Сьогодні, в день народження великого педагога Василя Олександровича Сухомлинського, в садочку пройшло традиційне свято, під час якого педагоги та вихованці вшановували пам’ять великого педагога, дітки старшої групи драматизували його казки, виконували українські пісні та таночки , покладали квіти до портрета Василя Сухомлинського.
23 вер. 2022

Фізкультурна розвага "Азбука безпеки на дорозі" та музична розвага "З Днем дошкілля"

Сьогоднішній день був насичений освітніми подіями: в молодших групах під час художньо-творчої діяльності закріплювали знання про правила дорожнього руху, в середніх і старших групах проводили вікторини, конкурси малюнку, ігри-тренінги, в старшій групі №11 інструктор з фізкультури провела розвагу "Азбука безпеки на дорозі", а дітки старшої групи №11 разом з музичним керівником та вихователем привітали всіх працівників З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ.
21 вер. 2022

Вивчаємо правила дорожнього руху

Сьогодні в рамках Тижня безпеки життєдіяльності "Їдеш у путь - обережним будь" цікаво та змістовно пройшли освітні заходи: інтегровані та комплексні заняття в молодшій групі №9 (вихователь Грузденко Л.А.), в середній групі №8 (Подопригора Т.О.), в старших групах №4 і №6 (вихователі Герасименко О.В., Гайванович А.В.). Діти навчились правилам поводження на дорозі, в транспорті, на зупинці, закріпили навички як діяти за сигналом світлофора та вчились розрізняти дорожні знаки.
21 вер. 2022

З Міжнародним днем миру!

Міжнародний день Миру відзначається щорічно 21 вересня! Для України це свято має особливе значення. Протягом усієї історії українська держава боролась за своє мирне існування. І в цьому році Україна величезною ціною бореться за мир! Вихованці 8 групи створили "Голуба МИРУ" та приєднуються до привітань. Скорої нам перемоги! Все буде Україна!!!
19 вер. 2022

Тиждень безпеки життєдіяльності "Їдеш у путь - обережним будь"

19 вересня 2022 в ДНЗ розпочався тиждень безпеки життєдіяльності "Їдеш у путь - обережним будь" з метою підвищення рівня профілактичної та виховної роботи щодо попередження нещасних випадків з дітьми у дорожньо-транспортних пригодах. Проведена підготовча робота, сплановані освітні заходи та створене відповідне розвивальне середовище. Сьогодні вихователі проводили з дітьми заняття "Безпечні і небезпечні вулиці і дороги" (група №3), "Пригоди в країні дорожніх знаків (гр№4), "Навчимо Посіпаку правилам дорожнього руху" (група №10), проводили бесіди, ігри-тренінги, ігри-імітації, дидактичні ігри, читали твори художньої літератури.
9 вер. 2022

День борщу

Сьогодні, працівники дошкільного закладу долучилися до міського челенджу, присвяченого національному святу - Дню борщу. Вихователі розповідали дітям про борщ, як національну страву українців, про його історію та традиції приготування, розважалися та грали в дидактичні і рухливі ігри, малювали та створювали аплікацію. А на обід вихованців чекав смачний борщ, приготовлений кухарями дошкільного закладу.