2 груд. 2022

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

Всеукраїнська акція триває! В ДНЗ 24 "Вогник практичним психологом було проведено заняття на тему: "Незнацомці". З дітками повторили, як себе слід поводити з незнайомими людьми, чужими предметами, а також переглянули мультфільм"Незнайомці" та обговорили його.
2 груд. 2022

Засідання педагогічної ради

1 грудня, в ДНЗ відбулось чергове засідання педагогічної ради з пробдеми "Формування навичок і звичок, орієнтованих на сталий стиль життя". В ході засідання педагоги заслухали довідку про результати тематичної перевірки "Стан впровадження парціальної програми "Дошкільнятам - освіта для сталого розвитку", обговорили шляхи виконання пропозицій, наданих в ході перевірки. Члени творчої групи Неля Моклюк, Олена Коротка та Світлана Ковальова презентували свої напрацювання з обговорюваної проблеми, а під час "Педагогічної майстерні" вихователі молодших груп №5,9, середніх 8, 10, старших 2,3,6 поділились досвідом організації проєктної діяльності з метою формування сталого стилю поведінки дошкільнят.
28 лист. 2022

Онлайн-баркемп

Вихованці ДНЗ 24 "Вогник" продовжують долучатися до онлайн-баркемпу в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства". Практичний психолог провела бесіду з дітками, а ще виконали вправи на розвиток дрібної моторики пальчиків і все це з задоволенням!
25 лист. 2022

Вогонь-біда, вода-біда, а без вогню і води ще більше біди

З 21 по 25 листопада в ДНЗ проводився Тиждень пожежної безпеки. І хоч тиждень видався неспокійним, педагоги намагались, щоб освітні заходи, проведені протягом тижня були цікавими, змістовними та різноманітними. З дітками проводились тематичні, інтегровані заняття, спортивні розваги, полілоги, ігри-тренінги, дидактичні ігри та ігри-драматизації, читання творів художньої літератури. А свої враження від почутого та прочитаного діти відображали в малюнках, аплікації та ліпці.
23 лист. 2022

Національна поліція в гостях у дітей

Сьогодні, 25 листопада, до нашого садочку завітали офіцери поліції, щоб поспілкуватись з дітьми про дотримання правил безпеки вдома, на дорозі, в дошкільному закладі, пограти з дітьми в ігри на закріплення дорожніх знаків, навичок переходу вулиці, поведінки вдома та в садочку. Діти були активними, показали свої знання щодо дотримання правил безпеки.
21 лист. 2022

Тиждень знань пожежної безпеки

Сьогодні, 21 листопада, головним інспектором Кропивницького районного управління ГУ ДСНС України у Кіровоградській області Анною СІДЕНКО було проведено: бесіду з дітьми старшого дошкільного віку «Правила безпечної поведінки в садочку та вдома» та виступ перед працівниками ДНЗ на тему: «Дотримання правил безпеки життєдіяльності у мирний час та в особливий період».
18 лист. 2022

Всесвітній день дитини

20 листопада відзначають ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДИТИНИ! Діти це наше майбутнє , наше щастя , наше ВСЕ ! Практичним психологом з дітьми молодшої групи було проведено заняття "Я - сонечко". Діткам сподобалось, вони усміхнені та радісні !
17 лист. 2022

Майстер-клас "Музичні хвилинки для маленької дитинки"

16 листопада, музичний керівник Онуфрієва Н.М. разом з дітками старшої групи №4 показали танцювальні та музичні вправи під музику сучасних авторів А.Олійникової та М.Лисенка. Було проведено "Ритмічні танцюльки", "Вправа з клавесами для дітей", вправа "М'яч". Такі вправи можна виконувати як музичні паузи впродовж всього дня.
16 лист. 2022

День толерантності

16 листопада Міжнародний день толерантності! В ДНЗ 24 "Вогник" практичний психолог провела заняття з дітьми на тему: "Дружба - це скарб!" Під час заняття діти створювали павутинку дружби, переглядали мультфільм про їжачка та мали змогу обговорити його. А ще виготовляли з паперу сердечка дружби, з яких склали коло дружби. Діти були задоволені , а саме головне їм було цікаво та пізнавально!
16 лист. 2022

Дошкільнятам - освіта для сталого розвитку

Сьогодні, марафон освітніх заходів, присвячених впровадженню парціальної програми "Дошкільнятам- освіта для сталого розвитку" продовжився. В старшій групі №4 Ранкове коло було присвячене темі "Папір-наше спільне багатство", під час якого діти не тільки показали знання з теми, а й презентували своїм товаришам роботи, виготовлені разом з батьками з використаного паперу та сформулювали наміри, що будуть завжди економно витрачати папір, доглядати дерева. В середній групі №10 був проведений кулінарний майстер-клас, під час якого педагог навчала дітей готувати вітамінні страви , удосконалювала вміння діяти за інструкцією та спонукала вживати рослинну їжу. Дуже цікавий захід пройшов в старшій групі №11 на тему "Вода-наше спільне багатство", під час якого діти працювали в "Лабораторії". досліджували властивості води, вчились висувати гіпотези, досліджувати їх на практиці та робити висновки. В кінці заняття пояснили, чому треба економно витрачати воду та які дії цьому сприяють.