6 черв. 2023

Спортивна розвага "Веселі старти в цирку"

Сьогодні до старшої логопедичної групи завітала "клоунеса Шпуля". Вона розповіла дітям про цирк і артистів цирку, а також запропонувала трішки побути циркачами та перевірити свої спортивні вміння, кмітливість в естафетах "акробати" , "вершники на конях" ,"силачі" , " клоуни ". Діти з задоволенням розважалися зі Шпулею та отримали багато веселих емоцій та чудовий настрій .
1 черв. 2023

Найменші вихованці в "Школі під блакитним небом"

В. Сухомлинський великого значення надавав організації спостережень за природними об’єктами та явищами. Літо - найкраща пора для безпосереднього спілкування дитини з природою. Вихователь першої молодшої групи Шпирко О.С. розповіла малятам казку про чарівний килим літньої палітри, що приймає до себе тільки ті рослини, які такого ж кольору, як він сам. Сильний вітер розніс рослини по всьому світу і перемішав їх. Казковий метелик підказав, якщо відшукати рослини, які будуть відповідати кольорам казкового килима, то знову запанують яскраві кольори літа. Вихователь запропонувала відшукати ці рослини. Працюючи з природним матеріалом діти удосконалюють свої тактильні відчуття, і поки несвідомо фіксують сенсорні уявлення про кольори.
31 трав. 2023

Підсумкова педагогічна рада

Сьогодні педагогічний колектив зібрався, щоб обговорити підсумки методичної та освітньої роботи за 2022/23 навчальний рік за результатами аналізу, моніторингових досліджень, анкетування педагогів та батьків. Заслухали тренера-експерта Програми підтримки освітніх реформ в Україні "Демократична школа" Олену Арутюнян, вона здійснювала впродовж двох місяців ініціативу наставництва педагогів старшої групи №6 по опануванню нових підходів та практик в роботі з дітьми.
26 трав. 2023

Їдеш тихо-обминаєш лихо

Сьогодні, в заключний день Тижня дорожнього руху, педагоги проводили освітні заходи на закріплення знань дітей: заняття з художньої творчості, ігри-тренінги, дидактичні, сюжетно-рольові ігри та фізкультурну розвагу.
25 трав. 2023

Випускний бал

Сьогодні у старшій групі №11 перший випускний бал, який стане важливою сходинкою в житті дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями та добрими й улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, до якої готувалися заздалегідь та дуже серйозно… Вчили тексти, складні танцювальні па та підбирали вбрання. Випускники, які парами урочисто ввійшли до яскраво прикрашеного, святкового залу, були дуже гарні і щасливі.. Цього дня ними пишалися всі: і батьки, і працівники ДНЗ. Під час свята маленькі випускники показали присутнім свої досягнення у виконанні пісень, віршів, танців. Випускний бал пройшов цікаво і весело. Яскраве підтвердження того – бурхливі емоції всіх його учасників. Сподіваємося, що незабутнє враження від свята залишиться у випускників на все життя
25 трав. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 22 по 26 травня в ДНЗ проходить Тиждень безпеки дорожнього руху "Їдеш тихо - обминаєш лихо!" В програмі Тижня: інтегровані, комплексні заняття, квести, ігрова, пізнавальна, художньо-продуктивна діяльність. Педагоги навчають дітей правилам поведінки на дорозі, в транспорті, під час надзвичайних ситуацій, формують у кожної дитини активну позицію щодо власної безпеки.
23 трав. 2023

Випуск до школи

Сьогодні перший випускний бал був проведений в старшій групі №4. Під час свята маленькі випускники показали присутнім віртуозне виконання пісень, віршів, таночків та пообіцяли ніколи не забувати своїх вихователів та друзів.
18 трав. 2023

День вишиванки

Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Вишиванка з давніх давен є основним елементом українського національного одягу. Цього дня діти, вихователі, працівники – усі прийшли на свято вишиванки у барвистих сорочках. Було організовано та проведено флешмоб «Вишиванка-символ Батьківщини» за участю дітей та дорослих нашого закладу. Протягом дня з дітьми кожної групи проводились цікаві заняття, присвячені ознайомленню з українською вишиванкою, традиціями її створення та носіння, з історією української вишивки, про значення кольорів та символів. Тож в цілому святковий день в садочку видався напрочуд змістовним, інформативним та пізнавальним.
12 трав. 2023

Ментори Співдії В ДНЗ, екскурсія до планетарію

Сьогодні на занятті було по справжньому космічно. На нашому шляху зустрічалися різні логічні завдання, відео про планети із фактами, наукові експерименти, космічни пригоди з неньютонівською рідиною, космо руханка, мемо гра «Космос». Учасники заняття із великим задоволенням взяли участь у космічній подорожі
12 трав. 2023

День матері у дитсадку

Сьогодні матусі завітали до груп №5, 3, 6. Малята разом з вихователями старанно готувались до зустрічі дорогих гостей: прикрашали групи, вивчали вірші, пісні, гуморески, виготовляли подарунки для матусь. Тому під час свята в усіх групах панувала урочиста святкова, але водночас зворушлива і тепла атмосфера, діти вражали своїх матусь вмінням співати, танцювати, а також запрошували матусь до участі в руханках, іграх, конкурсах.