13 вер. 2023

Правила дорожні корисні для кожного

Сьогодні цікаві освітні події в рамках Тижня пройшли в середній логопедичній групі №3 - заняття-гра "Навчимо песика Дружка правилам дорожнього руху", в старшій групі №8 - інтегроване заняття "Вчуся цінувати життя" і а в групі №12: заняття-тренінг "Школа юного пішохода".
12 вер. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

11 вересня 2023 в ДНЗ розпочався тиждень безпеки життєдіяльності "Правила дорожні – корисні для кожного" з метою підвищення рівня профілактичної та виховної роботи щодо попередження нещасних випадків з дітьми у дорожньо-транспортних пригодах. Проведена підготовча робота, сплановані освітні заходи та створене відповідне розвивальне середовище. Вчора заняття розпочались в укритті , де вихователі проводили дидактичні ігри, бесіди, художньо-творчу дільність на закріплення правил дорожнього руху На прогулянці організовували спостереження за транпортом, ігри-тренінги. Сьогодні також день був насичений цікавими подіями: ранковими колами, заняттями та іграми.
31 серп. 2023

Засідання педагогічної ради

Сьогодні відбулось засідання педагогічної ради, під час якої підвели підсумки роботи в літній період, зокрема, про реалізацію проєкту "Школа під балакитним небом" за ідеями Василя Сухомлинського , намітили завдання на навчальний рік, обговорили та схвалили план роботи на 2023/2024 навчальний рік, освітню програму, форми планування, перспективний план атестації та розклад організованої освітньої діяльності.
23 серп. 2023

Художня література від Благодійного фонду

Благодійний фонд імені Іллі Грабара передав дошкільному закладу яскраво ілюстровану, цікаву, пізнавальну художню літературу для малят. Висловлюємо колективу Благодійного фонду щиру вдячність від педагогічного колективу ДНЗ, дітей та батьків. Бажаємо сил та наснаги у вашій благородній справі! Разом до ПЕРЕМОГИ!!!
30 черв. 2023

П'ятниця - день ігор та розваг!

Знову в садочку веселі ігри та забави . Принцеса ельфів та Фея лісова запросили малят на гостини до казкової країни. Разом розважалися , разом забавлялися, разом грали і відпочивали.
20 черв. 2023

Малята у "Школі під блакитним небом"

Цікаво і продуктивно пройшов день у старшій групі №11. Вранці спостерігали за равликом, який повзав під кущиком, після сніданку переказували казку Василя Сухомлинського "Мильна бульбашка" за мнемотаблицею та весело пограли в гру "Мильні бульки". А під час художньо проуктивної діяльності намалювали для равлика друзів.
20 черв. 2023

В країні доброти

Сьогодні ми квест проводили , фарби знаходили, "Квітку Сонця" малювали та казку розчарували. Разом з леді Ноткою та Краплинкою в країні Доброти побували , В.О. Сухомлинського згадали.
16 черв. 2023

Міньйони в дитячому садочку.

Міньйони в садочок до нас завітали, ми грали, співали , а ще малювали. Нам весело, круто , цікаво було - яскраве дитинство в душі розцвіло
13 черв. 2023

День театру

Сьогодні в музичній залі для дітей молодших груп проведений пальчиковий театр за казками В. О. Сухомлинського "Мишка і Лисичка" та "Заєць і морква", а для дітей середніх і старших груп проведена тематична розвага "У світі театру", під час якої малеча познайомилася з правилами поведінки в театрі, пограли в дидактичні ігри "Актори і глядачі", "Маска" , "Віконце емоцій "та подивилася пальчиковий театр. А ще приміряли різні казкові атрибути (ріжки - Единоріжки, вушка Мікі-Мауса, корону принцеси, тощо)
9 черв. 2023

Пригоди Веселки

Сьогодні в садочку відбулася розвага для дітей різновікової групи "Пригоди Веселки". Діти зустрілися з Веселкою та Нехочухою . Разом гралися, співали, танцювали. В кінці влаштували для дітей шоу мильних бульбашок. Свято пройшло весело, емоційно і драйвово.