8 лист. 2023

Сімейні вечори з книгою

Заохочення дітей до спілкування з книжкою, виховання читацької культури неможливе без партнерської взаємодії з батьками. Найкращий спосіб прилучити дитину до книги - зробити читання щоденним ритуалом, а ще - родинною традицією. З цією метою і був організований міні-проєкт "Сімейні вечори з книгою". Батьки усіх груп активно долучилися до нього та ділилися світлинами у вайбер-групах. Але головними в цьому заході були не фотозвіти, а емоції та час проведений разом з дітьми.
7 лист. 2023

Конкурс декламаторів

Сьогодні, в рамках Декади української писемності та мови, в ДНЗ проведений конкурс декламаторів "Рідна мова - душа народу". В конкурсі взяли участь діти старших груп №6, 8, 10, 12. Діти читали вірші, гуморески українських поетів. Дуже зворушливо та проникливо звучала українська поезія з дитячих вуст. Конкурс пройшов у теплій невимушеній атмосфері.
2 лист. 2023

Декада української писемності та мови

В ДНЗ проходить Декада української писемності та мови .Освітня робота з дітьми середніх та старших груп здійснюється за освітніми проєктами "Спілкуємось рідною мовою", "Книжка про книжку", "Шукаємо казку", з дошкільнятами проводяться цікаві ранкові кола, тематичні та інтегровані заняття, освітні подорожі, вікторини, словесні та театралізовані ігри. Основна мета яких є донести до дітей красу та багатство української мови; збагатити словниковий запас, сформувати граматичну будову, звукову культуру та зв’язне мовлення, виховувати глибокі почуття любові до рідної мови, рідного краю, його традицій, бажання берегти свою національну культуру, бути патріотами своєї держави.
27 жовт. 2023

Диктант національної єдності

Сьогодні, 27 жовтня, в День української писемності та мови, педпрацівники ДНЗ долучилися до написання Радіодиктанту національної єдності-2023. Авторка тексту- поетеса, перекладачка, авторка прозових творів, лауреат Шевченківської премії Катерина Калитко, читав текст режисер і актор Олексій Гнатковський.
20 жовт. 2023

Осіння казка

Весело та цікаво пройшли осінні розваги в нашому закладі, які проводились протягом чотирьох днів. Різноманіття барв, веселощів та справжньої дитячої радості втілилися в чудові та цікаві музичні розваги. Вихованці отримали неабияке задоволення від приходу осені-чарівниці. Адже вона подарувала малятам та дорослим безліч позитивних емоцій, гарний настрій, який відчувався в запальних таночках, цікавих іграх. Репертуар розваг по справжньому був феєричним, сповненим яскравими барвами і дивовижними персонажами казки. На кожному святі, в кожній групі панувала особлива атмосфера тепла і затишку.
18 жовт. 2023

Свято осені в дитсадку

Свято осені в дитсадку – це завжди феєрична , сповнена яскравих фарб і дивовижних персонажів казка. Ось і сьогодні, 17 жовтня, осіння казка завітала до діток молодшої №4 та старшої №2 логопедичних груп. Аби в святковій залі панувала особлива атмосфера педагоги підготували чудові сценарії, насичені різноманітними героями, таночками та веселими іграми. Діти активно брали участь в іграх, розповідали вірші, співали пісні, перевтілювались в різних героїв, як маленькі актори. Було яскраво і весело!!!
16 жовт. 2023

Всесвітній день хліба

Сьогодні, 16 жовтня – Всесвітній день хліба. З дошкільних років слід виховувати у дітей шанобливе ставлення до хліба – святині українського народу, повагу до людей , які вирощували та виготовляли хліб. З цією метою в середніх групах №3,9 та старших групах №2,6,8, 10 проведені освітні заходи на тему «Від зернини - до хлібини», «Колосок», «Хвала рукам, що пахнуть хлібом», «Від лану до столу».
12 жовт. 2023

МИ - маленькі козачата

Спортивні розваги в дитячому садку - це не тільки приємне, веселе і активне проведення часу, але і велика користь для фізичного і розумового розвитку дитини. Сьогодні, в старших групах №8 та 10 проведена спортивно-музична розвага "Ми - веселі козачата ". До малят завітав герой народних казок Котигорошко, від якого діти дізналися багато цікавого про історичне минуле України, про славних козаків. Разом з Котигорошком малята грали в традиційні козацькі ігри, долали перешкоди, змагалися в естафетах, співали пісні та виконували руханку. А вболівальники, діти старшої групи №12 привітали учасників змагань запальним українським таночком. І учасники розваги, і глядачі отримали море позитивних емоцій та вражень від проведеного заходу.
11 жовт. 2023

Наставництво як шлях до розвитку демократичних цінностей

ДНЗ продовжив участь в ініціативі «Наставництво як шлях до розвитку демократичних цінностей у дітей дошкільного віку» за Програмою підтримки освітніх реформ в Україні “Демократична школа” компонент “Дошкілля”. Ініціатива реалізується з метою виховання цінностей демократії у дітей 4-6-річного віку, шляхом формування навичок, необхідних для життя у демократичному суспільстві. Реалізують ініціативу вихователі закладу Альона Гайванович та Олена Лєбєдєва, як вихователі –наставники, в середній групі №9 та старшій №8. Ініціатива передбачає обмін досвідом між наставниками і педагогами, регулярну взаємодію та поширення набутих знань. Тривалість ініціативи: жовтень-грудень .
10 жовт. 2023

День ментального здоров'я

В старших групах, до Всесвітнього Дня ментального здоров'я, практичний психолог провела заняття на тему "Пригоди емоцій". Під час заняття створювала комфортний психологічний мікроклімат в групі, бадьорий та радісний настрій. З дітьми провела психогімнастику "Я - сонечко", виконували вправи "Подаруй посмішку", "Метелик", "Кульбабка", а також з ниток плели "павутину" добрих слів, грали з гудзиками та розфарбовували смайликів. Посмішка на вустах дітей - НАЙБІЛЬШЕ ЩАСТЯ