27 вер. 2023

День здоров'я

«Турбота про здоров’я – найважливіша праця вихователя» - говорив Василь Сухомлинський. Під таким девізом проводилися освітні заходи сьогодні, в третій день Марафону до 105-річниці видатного педагога. Протягом дня з великим захопленням вихованці всіх вікових груп грали в цікаві рухливі ігри, естафети, виконували руханки, малювали малюнки на тему здорового способу життя. Загалом, діти не тільки повеселились, але ще й дізналися багато корисного і повчального про здоровий спосіб життя!

Вистава за творами Сухомлинського в Будинку творчості

Сьогодні вихованці старших груп №6 і 12 відвідали Центральноукраїнський державний будинок художньої та технічної творчості. Дивилися вистави тіньового театру за творами В.О.Сухомлинського. Діти мали можливість спробувати і свої сили за кулісами - вчилися управляти ляльками-маріонетками. Шкода, що тривога перешкодила образотворчій діяльності, але все продовжили в укритті.

Заняття "Цеглинки-веселинки"

Сьогодні пошуковий маршрут «За картою скарбів» здійснила молодша логопедична група №4 під час заняття-подорожі «Цеглинки-веселинки» з використанням технології едьютейменту та конструктора Legо, діти погрались в дидактичні ігри та вправи «Збери кошик», «Познач цифру», «Прикрасимо дерево», виконали руханку «Цеглинки-веселинки» та збудували Парканчик для саду.

Герої Сухомлинського на дитячій сцені

День казки в дитячому садочку розпочався феєричною святковою подією «Герої казок Василя Сухомлинського на дитячій сцені». Діти старших груп №8 та 10 показали акторські здібності та вміння під час драматизації казок великого педагога «Ледача подушка», «Соловей та жук», «Бджілка і акація», «Мишка і лисичка».
25 вер. 2023

Літературно-музичне свято "Людина починається з добра"

Сьогодні в ДНЗ стартував освітній марафон "Стежками духовності, людяності і добра" до 105 річниці з дня народження Василя Сухомлинського. В старшій групі №6 було проведене літературно-музичне свято "Людина починається з добра".
25 вер. 2023

LEGO-camp: Творці майбутнього

25 вересня відбулось відкриття події "LEGO-camp: Творці майбутнього". Герої мультфільмів: LEGO-ONE і LEGO-TWO запросили дітей до участі у веселій грі-квесті, розіграли "щасливий квиток" - хто перший розпочне челендж-пригоду та вручили "Карту скарбів". Молодша група №4 першою здійснюватиме пошуковий маршрут.
21 вер. 2023

З Міжнародним днем миру!

Сьогодні весь світ відзначає ДЕНЬ МИРУ! Діти разом з практичним психологом Віталіною Кроть приєдналися до відзначення свята . І дорослі і малі хочуть, щоб закінчилась ця клята війна і наступив МИР! ОДНЕ БАЖАННЯ НА ВСІХ!
20 вер. 2023

У пошуках Олімпійського вогню

Сьогодні в садочку відбулася спортивна розвага, "У пошуках Олімпійського вогню, з Піраткою Джейн " Діти мандрували 5 континентами, які об'єднані на олімпійському прапорі . Малята виконували цікаві завдання, грали в естафети 1.Олімпійський вогонь 2.Стрибунці 3.Силачі 4.Біг з перешкодою 5.Влуч у ціль Діти отримали гарний настрій і багато позитивних емоцій.
14 вер. 2023

Фізкультурна розвага "Як Карлсон та Малюк правила дорожнього руху вивчали""

Сьогодні в садочку проведена фізкультурна розвага "Азбука безпеки на дорозі". До дітей старшої групи №8 завітали герої мультфільму "Малюк і Карлсон". Вони разом гралися, змагалися і вправлялися в дотриманні правил дорожнього руху. Під час розваги малята та герої виконали руханку "Колеса автобуса крутяться", грали в ігри -естафети: "Побудуй світлофор", "Перейди зебру", "Міський транспорт", "Підземний перехід" "Чарівний жезл" Розвагу завершили веселою дискотекою
13 вер. 2023

Екскурсія до спортивної школи

13 вересня, в рамках Олімпійського тижня інструктором з фізкультури Людмилою Кібальнік організована екскурсія до КЗ"ДЮСШ №4" (з дотриманням заходів безпеки). Тренер спортивної школи Наталія Воротнюк-Музичук познайомила дітей з приміщенням школи, розповіла про спортивні секції, що працюють в школі та організувала ігри-естафети. По закінченню вручила всім діткам Дипломи, так як перемогла ДРУЖБА!