12 трав. 2023

Моя мама

Практичний психолог провела з дітьми заняття на тему: "Моя мама!". На занятті діти грали в дидактичні ігри, спілкувались та малювали квіти для своїх матусь!
11 трав. 2023

Родинні свята

Тиждень "Мій янгол-матуся" продовжується. Сьогодні матусі завітали до середніх груп №8 та №12, де для них малюки разом з педагогами підготували цікаве свято. В групі №8 родинне свято розпочалось у музичній залі. Діти привітали мам піснями, таночками та віршиками, а в групі- залучили мам до активної участі в іграх "Впізнай свою дитину", "Мамині помічники" та драматизації казки "Чарівна принцеса". В середній групі №12 діти виконали для матусь танок з квітами, привітали їх зі святом зворушливою піснею та запросили на руханку. Свої акторські здібності матусі показали в інсценівці казки "Теремок", а кулінарні - в конкурсі "Майстер-шеф"
9 трав. 2023

Тиждень "Мій янгол-матуся"

У другу неділю травня , коли квітнуть яскраві квіти та дзвенить пташиний спів, відзначаємо свято найріднішої, найближчої для нас людини - Матері. З цієї нагоди в ДНЗ проводиться тематичний освітній тиждень- "Мій ангел Матуся". Сьогодні своїх матусь запросили на свято вихованці старшої логопедичної групи №2. В гарно прибраній залі лунали пісні, поетичне слово, виконувались таночки. Матусі залюбки брали участь в іграх, танцювали разом з малюками. Очі матерів світилися любов'ю до своїх діток та вдячністю педагогам закладу.
4 трав. 2023

Міжнародний день протидії булінгу

4 травня відзначають Міжнародний день протидії булінгу. Практичний психолог з дітками провела заняття на тему: "Ми не булінгуємо - ми товаришуємо!"
1 трав. 2023

Знай, люби, оберігай рідний край

В останній квітневий тиждень освітній процес в молодших і середніх групах здійснювався за темою : "Пробудження природи навесні", а в старших - "Знай, люби і оберігай рідний край. Ресурси". З метою формування природничо-екологічної компетентності та навичок, орієнтованих на сталий розвиток, вихователі творчо організовували спостереження, проводили "хвилинки милування", "Уроки мислення" за В.Сухомлинським, організовували пошуково-дослідницьку діяльність, працю на городах та квітниках; під час дидактичних та розвивальних ігор закріплювали навички природоохоронної діяльності, а з допомогою засобів художньо- творчої діяльності формували емоційне ставлення на краси природи.
20 квіт. 2023

День Землі

22 квітня відзначають ДЕНЬ ЗЕМЛІ. Практичним психологом було проведено заняття з дітьми старшої групи на тему "Бережімо Землю!" Діти пограли в ігри, порозфарбовували, дізналися багато нового про нашу планету та мали змогу поспілкуватися. Їм було дуже цікаво!
20 квіт. 2023

Всеукраїнський проект «СпівДія заради дітей»

Сьогодні, в нашому садочку стартувало перше заняття від Всеукраїнського проекту «СпівДія заради дітей» у Кропивницькому в старших групах №4 і 6. Знайомство з дітками було активним, шумним та веселим! Разом з менторами стаціонарного простору СпівДія заради Дітей вивчали творчість Арчімбольдо та створювали портрет людини у стилі сюрреалізму - за допомогою звичних предметів - фруктів та овочів. Переглядали відео про цікаві факти про тіло людини, зображали силует людини. Діти працювали в команді, відтворювали будову тіла. Учасники отримали масу позитивних емоцій та відкрили багато корисної інформації для себе.
19 квіт. 2023

Тиждень психології

Під час тижня психології, практичним психологом, було проведено різні види діяльності: ігри з дітьми, тренінгові заняття, інтегровані заняття, хвилинки релаксації, бесіди та багато іншого.
19 квіт. 2023

Психологічний тренінг з педагогами

Під час тижня психології практичним психологом ДНЗ Віталіною Кроть було проведено тренінг на тему: "Ресурс - моя сила". Педагогічні працівники мали змогу відшукати та поповнити свої ресурси, а також з користю провели час!
14 квіт. 2023

Підводимо підсумки Тижня безпеки життєдіяльності

З 10 по 14 квітня в ДНЗ проводився Тиждень безпеки життєдіяльності, протягом якого під час занять, ігор, тренінгів, пошуково-дослідницької діяльності діти вчились спостерігати за довкіллям, помічати найсуттєвіші властивості предметів та явищ, розрізняти безпечні і небезпечні ознаки. Педагоги формували у дітей емоційно-ціннісне ставлення до довкілля, розвивали критичне мислення. Сьогодні - творчий та підсумковий день, свої враження від побаченого та почутого діти передавали засобами художньо-творчої діяльності.