20 квіт. 2023

День Землі

22 квітня відзначають ДЕНЬ ЗЕМЛІ. Практичним психологом було проведено заняття з дітьми старшої групи на тему "Бережімо Землю!" Діти пограли в ігри, порозфарбовували, дізналися багато нового про нашу планету та мали змогу поспілкуватися. Їм було дуже цікаво!
20 квіт. 2023

Всеукраїнський проект «СпівДія заради дітей»

Сьогодні, в нашому садочку стартувало перше заняття від Всеукраїнського проекту «СпівДія заради дітей» у Кропивницькому в старших групах №4 і 6. Знайомство з дітками було активним, шумним та веселим! Разом з менторами стаціонарного простору СпівДія заради Дітей вивчали творчість Арчімбольдо та створювали портрет людини у стилі сюрреалізму - за допомогою звичних предметів - фруктів та овочів. Переглядали відео про цікаві факти про тіло людини, зображали силует людини. Діти працювали в команді, відтворювали будову тіла. Учасники отримали масу позитивних емоцій та відкрили багато корисної інформації для себе.
19 квіт. 2023

Тиждень психології

Під час тижня психології, практичним психологом, було проведено різні види діяльності: ігри з дітьми, тренінгові заняття, інтегровані заняття, хвилинки релаксації, бесіди та багато іншого.
19 квіт. 2023

Психологічний тренінг з педагогами

Під час тижня психології практичним психологом ДНЗ Віталіною Кроть було проведено тренінг на тему: "Ресурс - моя сила". Педагогічні працівники мали змогу відшукати та поповнити свої ресурси, а також з користю провели час!
14 квіт. 2023

Підводимо підсумки Тижня безпеки життєдіяльності

З 10 по 14 квітня в ДНЗ проводився Тиждень безпеки життєдіяльності, протягом якого під час занять, ігор, тренінгів, пошуково-дослідницької діяльності діти вчились спостерігати за довкіллям, помічати найсуттєвіші властивості предметів та явищ, розрізняти безпечні і небезпечні ознаки. Педагоги формували у дітей емоційно-ціннісне ставлення до довкілля, розвивали критичне мислення. Сьогодні - творчий та підсумковий день, свої враження від побаченого та почутого діти передавали засобами художньо-творчої діяльності.
13 квіт. 2023

Практичний тренінг з евакуації

13 квітня в ДНЗ проводилось практичне відпрацювання евакуації на випадок пожежі в приміщенні ДНЗ. Навчальна мета : досягнення злагодженості в роботі керівного складу, працівників закладу при виконанні заходів запобігання і реагування на надзвичайні ситуації та перевірка порядку екстреної евакуації учасників освітнього процесу з приміщень будівлі у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.
12 квіт. 2023

Фізкультурна розвага

Сьогодні, в ДНЗ з дітками логопедичної групи №2 інструктором з фізкультури Людмили Кібальнік за участю музкерівника Наталії Онуфрієвої була проведена фізкультурна розвага "Небезпечні пригоди Червоної шапочки". Змістовний та цікавий сюжет, вдало дібрані яскраві посібники та атрибути , професійно проведені естафети сприяли результативності: діти збагатили та закріпили свої знання щодо правил безпечної поведінки, отримали достатнє фізичне навантаження та емоційно-ціннісне ставлення до події.
12 квіт. 2023

Сьогодні в садочку гостя

12 квітня до садочку завітала інспектор ВЗНС Кропивницького РУ ГУ ДСНС України в Кіровоградській області Сіденко А.В., нею було проведено з дітками старшої групи №4 бесіду про правила поведінки в надзвичайних ситуаціях в рамках Тижня безпеки життєдіяльності "Помічай, упізнавай, поводься безпечно"
10 квіт. 2023

Помічай, упізнавай, поводься безпечно

З 10 по 14 квітня в садочку проходить Тиждень безпеки життєдіяльності "Помічай, упізнавай, поводься безпечно" з метою виховання поважного ставлення до власного здоров'я, способу життя, навчання правилам безпечної поведінки в довкіллі та в умовах надзвичайної ситуації. В програмі тижня цікаві пізнавальні заняття, різноманітні ігри, розваги, тренінги, художня діяльність тощо.
10 квіт. 2023

Весняні розваги

З 3 по 7 квітня в ДНЗ з дітками усіх дошкільних груп проводились музичні розваги "Весняна казка", "На весняному лужку", "Барви весни". До дітей завітали : Весна, Фея квітів, Карлсон, Художник. Діти водили хороводи, танцювали. Були для дітей сюрпризи та подарунки.