31 бер. 2023

Тиждень театру

З 27 по 31 березня в старших групах проводився Тиждень театру. Змістовно і цікаво пройшов Тиждень в старшій логопедичній групі №2. Діти не тільки знайомились з театральним мистецтвом, а й самі розігрували різні види театру: театр зі джгута за творами Василя Сухомлинського, театр ляльок "Фантастичне диво", пальчиковий театр "Цікаві перетворення" Під час художньої праці виготовили персонажів театру на олівцях. А в підсумковий день показали для своїх товаришів логопедичну лялькову виставу за участю дітей "Подорож на острів Доброти".
30 бер. 2023

Ментори простору "СпівДія заради Дітей"в ДНЗ

30 березня ментори простору "СпівДія заради Дітей" у Кропивницькому Ольга Ярова та Альона Павловська провели з дітками старших груп №2 та №11 заняття з мінної безпеки та майстер-клас "Великодній зайчик". На занятті діти дізналися багато необхідної інформації про мінну безпеку: про те, як діяти , кому телефонувати, коли побачив невідомий предмет на вулиці чи дитячому майданчику. На закріплення знань пограли в гру-квест. Під час майстер-класу діти дізналися звідки взявся великодній зайчик, про те, що його можна зробити та подарувати своїм друзям та рідним на свято. Разом з Альоною виготовили сувеніри своїми руками.
17 бер. 2023

Зустріч з фасилітатором-тренером Програми "Демократична школа"

Всеукраїнський фонд "Крок за кроком" за сприяння Європейського Центру імені Вергеланда (Норвегія) реалізує програму підтримки освітніх руформ в Україні "Демократична школа" компонент "Дошкілля". Ініціатива реалізується з метою виховання цінностей демократії у дітей 4-6 років шляхом формування навичок, необхідних для життя в демократичному суспільстві. Сьогодні в ДНЗ відбулась зустріч педагогічного колективу з фасилітатором-тренером Програми "Демократична школа" Оленою Арутюнян, яка познайомила колектив з проєктом впровадження Програми в нашому закладі.
10 бер. 2023

День народження Тараса Шевченка

9 березня 2023 року Україна відзначила 209 років від дня народження видатного поета, талановитого художника, славетного українця Тараса Григоровича Шевченка (1914-1861). З метою ознайомлення дітей із життям і творчістю Тараса Шевченка в ДНЗ 9 березня проводились тематичні заняття, виставки малюнків за його творами та марафон відео-роликів «Читаємо вірші Тараса Шевченка» в групових та загальносадовому чатах.
3 бер. 2023

Заняття доброти

1-2 березня педагоги закладу долучилися до реалізації проєкту "ІІ Міжнародного заняття доброти "Гуманне ставлення до тварин", започаткованого Благодійним фондом "Щаслива лапа" за підтримки Міністерства освіти та науки України. Заняття проводились в усіх дошкільних групах.
22 лют. 2023

Методична декада

У рамках підготовки до педагогічної ради "Українські традиції як засіб формування у дітей відчуття приналежності до своєї країни" з метою удосконалення роботи з національно-патріотичного виховання та формування соціальної-громадянської компетентності здобувачів освіти, з 13 по 22 лютого в ДНЗ проводилась методична декада "Плекаємо патріотів", під час якої були проведені : відкриті перегляди освітньої роботи, тематична перевірка, семінар -практикум, консультація, конкурс відеороликів за результатами проєктної діяльності "Маленькі патріоти" та конкурс-огляд етнографічних осередків.
15 лют. 2023

Стрітення

Сьогодні, 15 лютого, в ДНЗ проведена музично-фізкультурна розвага "Стрітення", присвячена народному святу Стрітення Господнє з метою ознайомлення дітей зі звичаями українського народу та особливостями святкування саме цього свята. Зустріч Зими з Весною викликала у дітей неабияку зацікавленість, сприяла емоційному піднесенню та залучила всіх до змагань, ігор. Дякуємо музкерівнику Наталії Онуфрієвій та Людмилі Кібальнік за майстерність і креативність під час організації і проведення розваги.
3 лют. 2023

Тиждень безпеки життєдіяльності

Ось і закінчується тиждень БЖД. Сьогодні в усіх групах - підсумкові заняття, під час яких вихователі організовували вікторини, тренінги, ХПД (малювання, аплікацію), театралізовану діяльність , сюжетно-рольові ігри. Головна ідея дня: "Здоров'я - це гігієна, фізичні вправи, здорове харчування і позитивні емоції. Про здоров'я треба знати і про здоров'я треба дбати"
2 лют. 2023

Дбаємо про фізичне та психічне здоров'я вихованців

Тиждень безпеки життєдіяльності продовжується, до його проведення долучилася практичний психолог Віталіна Кроть. На занятті в групі №4, з метою зміцнення психологічного здоров'я дітей та формування здатності управляти собою, власною поведінкою, виявляти позитивне ставлення до своїх товаришів, провела з дітьми цікаві вправи "Обійми сусіда", "Виклади з гудзиків смайлик, який символізував би радість", "Пригадай радісну подію в житті і поділись зі своїми товаришами". Цікаві заняття пройшли також в молодшій групі №9 (Грузденко Л.А.), середній групі №12 (Савченко О.В.), старшіих логопедичних групах №2 і №3
1 лют. 2023

Квест "Здоров'я - національний скарб українців"

Сьогодні, музкерівник Наталія Онуфрієва та інструктор з фізкультури Людмила Кібальнік організували фізкультурно-музичну розвагу-квест, під час якої вихованці середніх груп №8 та 10 відшукували по карті загадки-завдання та виконували вправи-розгадки: співали, танцювали, змагалися в естафетах. В кінці квесту відшукали скриню з національними "скарбами"- символами України та зробили висновок, що здоров'я- найцінніший скарб, про нього потрібно дбати та берегти.