9 лист. 2020

Іскру гаси до пожежі, бо вогонь не знає межі

З 2 до 6 листопада в ДНЗ проходив Тиждень безпеки життєдіяльності "Іскру гаси до пожежі, бо вогонь не знає межі. В рамках Тижня, педагоги відповідно до плану-графіку та плану освітньої роботи проводили з дітьми різноманітні освітні заходи: тематичні та інтегровані заняття, розваги, ігри, вікторини тощо.
15 жовт. 2020

Козацькі забави

Напередодні святкування Дня козацтва, Дня захисників України, в ДНЗ було проведене фізкультурне свято "Козацькі забави, в якому взяли участь вихованці старшої групи №8. Учасники команд "Дужі" та "Спритні" пройшли багато випробувань: естафет, ігор, змагалися у спритності, доланні перешкод, "варили кашу" тощо. В змаганнях перемогла дружба. Наостанок була посвята в козачата, діти отримали символічні медальки та солодощі.