5 трав. 2022

День Матері

День Матері 2022 року в Україні святкуватимемо 8 травня. Традиційно українці вітають мам у другу неділю травня. День Матері - нейзворушливіше свято у світі, адже образ матері - єдиний, неповторний образ жінки, яка завжди розуміє, пробачає, самовіддано любить, незважаючи ні на що. Сьогодні в ДНЗ відбулась музична розвага, присвячена Дню матері. Малята виконали пісню "Матуся рідненька", танцювали таночок "Кольори веселки", виконали руханку "А ти лети у світи", грали у рухливі ігри "Маленькі помічники", "Квіти для дівчаток", "Намалюй матусин портрет", "Подаруй цукерку". Закінчилась розвага святковою дискотекою.
29 квіт. 2022

Спортивна розвага "В країні безпеки"

Сьогодні, діти подорожували в Країну безпеки разом з героями мультфільму "Веселі поні" Веселкою та Блискавкою. Заспівали пісню "Ой, у лузі червона калина", виконали руханку "Раз, два, три", змагалися в естафетах "Можна, не можна", "Виклик пожежників", "Автомобіль", "Сигнал світлофора", а також дружно відгадували загадки та повторювали правила безпеки
28 квіт. 2022

Тренування з евакуації

28 квітня, в рамках Тижня безпеки, було проведене тренування з евакуації вихованців та працівників закладу на випадок пожежі в приміщенні ДНЗ.
27 квіт. 2022

Обережно: небезпека

З 25 по 29 квітня в ДНЗ проходить Тиждень безпеки дитини. Сьогодні, з метою опанування навичок безпечної поведінки в НС з вихованцями проводились такі освітні заходи: заняття-гра "Часом гра не доводить до добра" (група №9, вихователі Лєбєдєва О.П., Савченко О.В.), гра-квест "Безпека дитини" (група №8, вихователі Подопригора Т.О., Грузденко Л.А.)
21 квіт. 2022

Великодні традиції

Впродовж двох тижнів освітній процес у групах №8 і №9 здійснювався за темою "Моя країна - Україна". Педагоги формували у дітей уявлення про Україну як державу, що має державні (герб, прапор, гімн) та народні( віночок, рушник, калина) символи, знайомили з народними традиціями та святами. Сьогодні, 21 квітня, день був присвячений Великоднім традиціям. З дітками була проведена музично-фізкультурна розвага, під час якої діти виконували руханку "А я у гай ходила", співали та кружляли у хороводі "Ой у лузі", грали у ігри "Збери писанку", "Котилося яєчко", "Хто найспритніший". Отримали сюрпризи - великодні крашанки., які в групах разом з вихователями "перетворили" в писанки.
28 січ. 2022

Дбаємо про фізичне та психічне здоров'я вихованців

Сьогодні, в останній день Тижня БЖД вихователі проводили підсумкові заняття: вікторини, конкурси, виставки творчих робіт. Практичний психолог Кроть В.І. з метою налагодження психоемоційного стану дітей та розвитку пізнавальних процесів провела в середній групі №4 та старшій групі №5 заняття з використанням кінезіологічних вправ. Вихованці старшої групи №5 разом з інструктором з фізкультури Кібальнік Л.О. та вихователем Грузденко Л.А. вирушили в цікаву подорож під час фізкультурної розваги "Подорож Оха і Аха в країну здоров'я".
27 січ. 2022

Тиждень безпеки життєдіяльності

В ДНЗ проходить тематичний тиждень "Здоров'я - запорука успіху", під час якого вихователі формують здоров'язберігаючу компетентність дошкільнят, навчають практичним навичкам безпечної для життя і здоров'я поведінки. В середній групі №11 проведене інтегроване заняття "Квітка здоров'я", в старшій групі №9 - заняття на тему "Здоров'ячки", в середній логопедичній групі №3 навчались правилам та навичкам догляду за зубами, в середній групі №4 закріплювали правила гігієни, а діти групи №10 разом з вихователем працювали на майданчику.
24 січ. 2022

Здоров'я - запорука успіху

В садочку розпочався Тиждень безпеки життєдіяльності "Здоров'я - запорука успіху" Основна мета освітньої події: формування у дітей свідомого ставлення до свого здоров'я та життя, опанування навичками здорового способу життя та безпечної поведінки. Педагоги запланували цікаві форми освітньої роботи з використанням різних видів діяльності:. пізнавальної, ігрової, трудової. Сьогодні вихователі молодшої групи №8 провели цікаве заняття-гру "Здоровим бути потрібно вчитися", а в середній групі №6 -інтегроване заняття "Чарівні промінці здоров'я", вихователь молодшої групи №10 закріпила правила гігієни під час дидактичної гри "Що для чого потрібно", а діти старшої логопедичної групи №2 захоплено грались в сюжетно-рольову гру "На прийомі у лікаря", а діти старшої групи №5 говорили про корисну та шкідливу для здоров'я їжу.
28 груд. 2021

Новорічна казка

Новий рік -найулюбленіше свято дітвори. Цього року в ДНЗ ранки проходили в оновленій святково прибраній музичній залі з дотриманням протиепідемічних вимог. Головними героями свята були не Дід Мороз зі Снігуронькою, а Метелиця і символ року 2022 - Тигруля. Цікаві сценарії, казкові герої, нарядно одягнені малюки, веселі хороводи, таночки, пісні додали святу чарівності, а ігри - веселого настрою.
6 груд. 2021

ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА

5 грудня Україна відзначає ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА. Вихованці дошкільного закладу №24 "Вогник" пригадали те, як робили добрі вчинки. З дітьми було проведено заняття під час якого вихованці переглянули мультфільм, а потім обговорили його, а також створили "Серце добра".