13 жовт. 2021

Козацькі забави

13 жовтня в ДНЗ були проведені фізкультурні розваги "Козацькі забави" з дітьми старшої групи №9. Інструктор з фізкультури Кібальнік Л.О. розширила знання дітей про історичне минуле України - про козацтво, ознайомила з традиціями та іграми-забавами козаків. З дітьми були проведені цікаві спортивні ігри-змагання , естафети.
12 жовт. 2021

Осінь золота прийшла

12 жовтня в ДНЗ з дітьми молодшої групи №8, середньо групи №4 та старшої логопедичної групи №2 були проведені осінні розваги. Діти зустрічали красуню Осінь гарними віршами, піснями, таночками, веселими іграми та хороводами, з великим задоволенням перевтілювались в героїв казок. А чарівна осінь пригостила діточок солодкими гостинцями: запашними рум'яними яблучками.
22 вер. 2021

Олімпійський тиждень в дитсадку

З 13 по 17 вересня 2021року в ДНЗ проводився Олімпійський тиждень з метою виховання у дошкільнят свідомого ставлення до здорового способу життя та зміцнення здоров'я. В рамках Тижня проводились спортивні розваги, змагання в бігові, стрибках та метанні, інтегровані та тематичні заняття "Малятко-здоров'ятко, "Рух для здоров'я", рухливі та спортивні ігри,екскурсія на стадіон «Зірка», а також бесіди, вікторини.
17 вер. 2021

Вивчаємо, знаємо, виконуємо

В ДНЗ з 13 по 17 вересня проводився Тиждень знань безпеки життєдіяльності "Вивчаємо, знаємо, виконуємо!"з метою популяризації правил дорожнього руху серед дітей та їх батьків. Протягом Тижня педагоги працювали над створенням такого освітнього розвивального середовища, під час якого діти не тільки отримували знання, а й вчились використовувати їх у різних видах діяльності (ігровій, художньо-продуктивній, мовленнєвій тощо). З дітками проводились різноманітні освітні заходи: екскурсії, освітні подорожі, ігри-тренінги, сюжетно-рольові ігри, вікторини тощо.
20 серп. 2021

Зустріч з поліцейськими

18 серпня до дитячого садка завітали поліцейські. Під час бесід з дітьми вони розповідали про необхідність дотримання правил дорожнього руху, про поведінку дітей на ігрових майданчиках, а під час ігор "Так чи ні", "Наш друг- світлофор" вчились правильно діяти в небезпечних ситуаціях. Також поліцейські продемонстрували дітям службовий автомобіль.
20 серп. 2021

Ми - діти твої, Україно!

З 16 по 20 серпня зі старшими дошкільниками проводився тематичний тиждень "Ми - діти твої, Україно!" до 30-річчя незалежності України. З метою патріотичного виховання, формування елементарних знань про державу Україну, її символи, традиції з дітьми проводились бесіди, ігри, освітні подорожі, конкурси малюнку.
17 серп. 2021

З днем народження, Україно!

Сьогодні вихованці нашого закладу взяли участь у заході, який проводився перед Міською радою - флешмобу-руханки "Наша малеча-найкраща" в рамках Освітянської декади до 30-річчя незалежності України.
22 груд. 2020

Новорічні тематичні заняття

Новий рік - найулюбленіше, найрадісніше свято дітей в дитячому садку. І хоча цього року воно проходило трохи в незвичних умовах - в групових приміщеннях у формі тематичного заняття , без глядачів, Діда Мороза і подарунків, музкерівникам і вихователям вдалося створити справжню святкову атмосферу. Гарно прибрані групові приміщення, яскраві ялиночки, нарядно одягнені малюки, вірші, пісні, таночки новорічної тематики додали заняттю певної урочистості, казкові подорожі- чарівності, а ігри - веселого настрою. Діти молодших груп радо зустрічали персонажів лялькового театру- Діда Мороза і Снігуроньку, а діти середніх та старших груп загадували бажання та відправляли Діду Морозу власноруч оформлені листівки.
20 лист. 2020

Декада української писемності і мови

З 9 по 20 листопада в ДНЗ проходила Декада україїнської писемності і мови. І хоча цього року всі заплановані заходи проводились в умовах адаптивного карантину: з педагогами та батьками дистанційно, а з дітьми - в групах, без проведення традиційних загальносадових заходів, педагоги зуміли творчо організувати освітній процес, долучити дітей до духовних цінностей українського народу, забезпечити атмосферу, де дітям надавалось право на мовленнєву активність, насичувати мовленнєве середовище зразками рідної мови.
9 лист. 2020

Всеукраїнський диктант національної єдності

Сьогодні, 9 листопада, в День української писемності та мови, українці писали двадцятий ювілейний радіодиктант. Педагоги нашого закладу також долучилися до цього флешмобу, писали диктант онлайн (у запису), на робочих місцях, з дотриманням протиепідемічних заходів.