24 черв. 2022

Фізкультурне дозвілля

Сьогодні, інструктор з фізкультури Кібальнік Л.О. провела з дітками старшої групи №10 квест "У пошуках скарбів" , під час якого разом з піраткою Елізабет діти "мандрували по загадкових островах", шукали підказки, щоб знайти скарби. Грали в естафети "Швидкі черепахи", "Гарячі піски", "Вулкан", "Яскраві краплинки", "Веселі кораблі". Подолавши всі перешкоди, діти знайшли сундук зі скарбами. Закінчилось спортивне дозвілля веселою дискотекою.
16 черв. 2022

Психологічна підтримка

Щотижня, в кожній групі проводяться заняття з практичним психологом Кроть В.І, які сприяють розвитку пізнавальних процесів, збагачують внутрішній світ дитини, розвивають творчі здібності, створюють позитивні емоції у дітей та згуртовують дитячий колектив. Діти дуже люблять грати в гру "Павутинка мрій", зафарбовувати "Веселого равлика" та конструювати з допомогою гудзиків.
8 черв. 2022

Лялькова вистава "Наука для Оленки"

Сьогодні педагоги закладу Онуфрієва Н.М. та Кібальнік Л.О. запросили дітей на лялькову виставу "Наука для Оленки". Сюжет вистави дуже повчальний, це історія про дівчинку, яка була дуже довірливою, а підступний вовк намагався її скривдити. Та справжні друзі їжачок та ведмедик прийшли їй на допомогу, врятували від злого вовка. Після перегляду вистави діти зробили висновок, що дружба - це велика сила і ніколи не можна довіряти незнайомцям.
1 черв. 2022

День захисту дітей

Сьогодні в садочку святкували День захисту дітей. Біля входу діток зустрічали Діснеєвські герої Мікі Маус і Дейзі Дак. Вони вітали діток зі святом та фотографувались з ними. На святково прикрашених майданчиках вихователі організовували з дітками цікаві ігри, конкурси малюнку на асфальті та руханки. Завітали Діснеєвські герої і на фізкультурно-музичне свято, яке влаштували для діток інструктор з фізкультури Кібальнік Л.О. та музкерівник Онуфрієва Н.М. Разом з діками вони завзято виконували руханки "Сонце, літо", "Я танцюю з тобою", заспівали пісню "Літечко", декламували вірші та грали в ігри-естафети: "Сонячні промінчики", "Букет для дівчат", "Мильні бульбашки", "Веселі кольори літа". Свято завершилося святковою дискотекою та феєрверком мильних бульбашок.
28 трав. 2022

Випуск до школи

Випускне свято в садочку - дуже важлива подія в житті дошкільнят, тому цьогоріч ми також вирішили не залишити наших випускників без свята. Розмістили у вайбер-групах запрошення, святково прибрали територію та майданчики. 26 та 27 травня провели з дітками старших груп №2, 5,9 квест "У пошуках скарбів". Зустрічали діток Фея Мандрівниця Олівія (інструктор з фізкультури Кібальнік Л.О.) та Фея квітів Тіана (музичний керівник Онуфрієва Н.М.), вони запросили всіх помандрувати. З паном Світлофором діти складали пазли дорожніх знаків, побували на станціях Спортивній та Музичній, де виконали руханку та грали на музичних інструментах; з веселим казковим Міньйоном збиралися до школи, грали в гру "Збери портфель", а на кінцевій зупинці (груповому майданчику) грали в "чарівні слова" та складали карту, з допомогою якої знайшли скарби- медалі "Випускник дитячого садочку". Діти отримали море задоволення від зустрічі з одногрупниками та з педагогами.
20 трав. 2022

Правила дорожнього руху - твої правила

Сьогодні, в заключний день Тижня дорожнього руху, педагоги проводили освітні заходи на закріплення знань дітей: заняття з художньої творчості, ігри-тренінги, дидактичні та сюжетно-рольові ігри.
19 трав. 2022

День вишиванки

Сьогодні - Всесвітній день вишиванки. Для нас українців, вишиванка - символ єднання, солідарності і підтримки, вона є візиткою нашої держави, невід'ємним елементом гардеробу майже кожного українця. Цього дня, педагоги та діти нашого садочку прийшли у вишиванках. Музкерівник Онуфрієва Н.М. провела з дітками усіх груп тематичні музичні заняття "Вишиванка -символ України". В музичній залі лунали українські пісні, вірші, діти водили хороводи, грали в народні ігри, викладали український орнамент. В групах вихователі розповідали дітям про традиції українського народу, про особливості української вишивки в різних регіонах. А на завершення тематичного для був проведений флешмоб "Разом до перемоги" за участю вихованців та працівників ДНЗ.
18 трав. 2022

Психологічний тренінг з педагогами

17-18 травня 2022 року практичним психологом Кроть В.І. проведений тренінг з педагогами закладу. Тема: "Самодопомога під час війни та як зберегти ресурс". Були висвітлені питання стосовно емоційного вигорання, як справлятися зі стресами та застосування технік саморегуляції. А також надані позитивні листівки на тему "Піклуйся про себе сам".
18 трав. 2022

Абетка дорожнього руху

Сьогодні, в рамках Тижня безпеки дорожнього руху, для старших дошкільнят інструктор з фізкультури організувала спортивну розвагу "Абетка дорожнього руху". В гості до дітей завітала Нехочуха, яка вивчала разом з дітьми правила дорожнього руху, слухала вірші та брала участь у естафетах : "Склади знак", "Автобус", "Перевези цеглинки", "Збери світлофор", "Пішохідний перехід".
17 трав. 2022

Тиждень безпеки дорожнього руху

Відповідно до наказу управління освіти Кіровоградської міської ради з 16.05 по 20.05.2022 в ДНЗ проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху "Правила дорожнього руху - твої правила" з метою формування у учасників освітнього процесу свідомого ставлення до свого життя і здоров'я, опанування ними навичок безпечної поведінки на дорозі. З дітьми проводились бесіди, спостереження, читання художньої літератури та заняття на тему "Пригоди світлофора Моргайка", "Дорога не для забав", "Абетка дорожнього руху". На закріплення знань педагоги разом з дітьми моделювали проблемні ситуації на дорозі, організовували сюжетно-рольові ігри.