15 лист. 2022

Продовжуємо роботу над проєктами

15 листопада, діти старшої групи №6 під час "Ранкового кола" допомагали Івасику-Телесику сортувати сміття, пояснювали , яку загрозу спричиняє засмічення природи, вулиць і приміщень. У середній групі №10, в рамках проєкту "Харчуємось правильно" було проведено заняття-гру "Фітовітальня", під час якого діти дізналися про цілющі та корисні для здоров'я напої. В старшій логопедичній групі №2 під час заняття з використанням інтерактивної технології "Що? Де? Коли?" діти показали свої знання та навички щодо вирішення актуальної проблеми енергозбереження: Як зберігати тепло в дитсадку, вдома?
14 лист. 2022

Формуємо навички і звички сталої поведінки

В дошкільному закладі в рамках підготовки до педагогічної ради «Метод проєктів як засіб формування в дошкільників навичок поведінки для сталого розвитку» в дошкільних групах проходить марафон проєктів з даної проблеми. Сьогодні в логопедичній групі №3 вихователем Гиренко Ю.І. цікаво і змістовно проведене ранкове коло «Папір. Дерево рішень». з метою закріплення знань про папір, навчання діям щодо економного використання паперу для збереження дерев. А в молодшій групі №9 вихователем Короткою О.П. проведене тематичне заняття «Не дружимо з брудом», основною ідею якого було навчити дітей правильно мити руки та пояснювати чому і коли треба мити руки.
11 лист. 2022

До Всесвітнього Дня доброти

13 листопада відзначають ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОБРОТИ! Практичним психологом Віталіною Кроть з вихованцями старшої групи №2 було проведено заняття на тему "Дерево добра", під час якого діти створили "Дерево добра" та мали змогу розказати про свої добрі вчинки. Діти були задоволені та отримали позитивні емоції
10 лист. 2022

Багатство мовлення педагога-вплив на мовленнєвий розвиток дошкільника"

10 листопада був проведений практикум для педагогів закладу "Багатство мовлення педагога - вплив на мовленнєвий розвиток особистості дошкільника" з метою розширення уявлення педагогів про шляхи формування їхньої мовленнєвої компетентності. Під час практикуму розглянули основні положення Закону України "Про забезпечення української мови як державної", виконали тест щодо використання нових норм українського правопису, перевірили свої знання, переглянувши ролик "Нові правила українського правопису", разом складали професійний портрет педагога-дошкільника з погляду володіння ним комунікативною технікою та склали інтелектуальну карту засобів і методів формування мовленнєвої компетентності дошкільника.
9 лист. 2022

День української писемності та мови

Сьогодні, 9 листопада, тематика освітніх заходів була присвячена Дню української писемності та мови. З дітьми проводились тематичні заняття, бесіди; читали, переказували українські народні казки, вчили віршики українських поетів, проводили вікторини за творами та організовували театралізовану діяльність, грались в українські народні ігри.
9 лист. 2022

Радіодиктант національної єдності

Сьогодні, 9 листопада, в День української писемності та мови педагогічні працівники (вихователь-методист, музкерівник, інструктор з фізкультури, вчитель-логопед, практичний психолог, вихователь) та діловод взяли участь у написанні Радіодиктанту національної єдності. Цьогоріч він присвячений темі, яка торкається життя кожного українця - війна. Текст диктанту під назвою "Твій дім" читала народна артистка України Ада Роговцева.
8 лист. 2022

Практикум «Психологічні хвилинки: мета, завдання, механізми дій»

8 листопада 2022 року практичним психологом Кроть В.І. був проведений практикум для педагогів ДНЗ за програмою експрес- курсу «Психологічні хвилинки: мета, завдання, механізми дій» з метою змістовного наповнення та впровадження «психологічних хвилинок» під час освітнього процесу у воєнний і післявоєнний часи. В практикумі взяли участь 14 педагогічних працівників.
8 лист. 2022

Тематичне заняття "Українська рідна мова - мелодійна та казкова"

Сьогодні, напередодні Дня української писемності та мови, музичний керівник Наталія Онуфрієва провела з дітьми старшої групи №11 тематичне заняття "Українська рідна мова - мелодійна та казкова". В музичній залі об'єдналися діти і дорослі, щоб краще пізнати секрети української писемності та мови, згадати українську народну творчість, яка передається з покоління в покоління. Діти виконували пісню І.Олєйнікової "Україна моя", співали колискову "Котику сіренький", грали в народну гру "Ой, Василю, товаришу!", розповідали вірші про мову, Україну, рідну землю, брали участь у вікторині "Вгадай казку" Далі.....
3 лист. 2022

Запобігти. Врятувати. Допомогти.

Сьогодні, 3 листопада, фахівці ГУ ДСНС України у Кіровоградській області Аліна Бокай та Олександр Обозовський провели з дітьми старших груп №4,6,11 гру-змагання "Запобігти. Врятувати. Допомогти". З метою формування навичок поведінки в надзвичайних ситуаціях з дітками проводились бесіди, ігри з актуальних тем: "Правила поведінки під час сигналу "Повітряна тривога", "Мінна небезпека", "Пожежна безпека". По закінченню заходу дітям вручили подарунки - набір книжечок "Вибухонебезпечні та підозрілі предмети" від ЮНІСЕФ.
2 лист. 2022

Гарбузова родина

Сьогодні в садочку відбулася спортивна розвага "Гарбузова родина", яку підготували і провели інструктор з фізкультури Кібальнік Л.О. та музкерівник Онуфрієва Н.М. з дітьми старших логопедичних груп №2 і 3. Діти разом з сестрицями Морквицею та Гарбузинею виконали веселу руханку з овочами, грали в ігри-естафети "Збери овочі", "Візочки", Ходить гарбуз", "Передай овочі", "Вареники", згадали всю гарбузову родину. В кінці розваги діти отримали призи.