31 січ. 2023

День зимового чаювання

Сьогодні, під час Тижня безпеки життєдіяльності, в ДНЗ був організований день зимового чаювання. До середніх та старших груп на заняття завітала сестра медична з дієтичного харчування Ксенія Марунич та запросила дітей до "Фітовітальні", де провела бесіду про лікарські рослини, познайомила з лікувальними властивостями калини, м'яти, шипшини, липи, вчила дітей розрізняти лікарські рослини за зовнішнім виглядом, запахом та смаком. Показала, як правильно заварювати чай, а потім пригостила дітей смачним та корисним напоєм.
31 січ. 2023

Будь здоровим та бадьорим

В рамках Тижня безпеки життєдіяльності "Журба здоров'я відбирає, а радісна думка прибавляє" в середній групі №8 (вихователька Тетяна Подопригора) проведене інтегроване заняття "Будь здоровим та бадьорим" з метою закріплення знань про головні чинники здоров'я та вплив емоційного стану людини на її здоров'я . В ході заняття вихователь майстерно поєднала різноманітні освітні засоби: полілог, дидактичні ігри, драматизація твору В.Сухомлинського, елементи лялькового театру, руханку, ХПД (аплікація) тощо.
30 січ. 2023

Журба здоров'я відбирає, а радісна думка прибавляє

30 січня розпочався Тиждень безпеки життєдіяльності "Журба здоров'я відбирає, а радісна думка прибавляє". Педагоги закладу ретельно підготувалися до проведення Тижня: спланували освітні заходи, підготували необхідні матеріали. В умовах воєнного стану вирішили більше уваги приділити питанню емоційної безпеки дітей, формуванню у них навичок адекватного реагування на різні життєві ситуації. Під час ранкового кола "В чарівній країні емоцій" вихователь старшої групи №6 Лєбєдєва О.П.) організувала з дітьми ігри "Покажи емоцію", "Передай емоцію по колу", "Мішечок негативних емоцій", а також намалювали свою емоцію на кульці. В середній групі №10 вихователь Наталія Болгарчук під час інтегрованого заняття формувала у дітей почуття доброти, любові до людей, довкілля; удосконалювала вміння встановлювати причинно-наслідкові зв”язки між своїми почуттями, емоціями, взаєминами з іншими людьми і станом здоров'я.
30 січ. 2023

Статус закладу "Заклад освіти - учасник програми "Google for Education"

Міністерство освіти і науки України за підтримки Google Україна задля розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу організовало безоплатне навчання в межах програми “Google Digital Tools for Education/ Цифрові інструменти Google для освіти”. В січні місяці педагогічні працівники та діловод нашого закладу навчалися дистанційно за цією програмою. 24 працівника отримали сертифікати ТОВ "Академія цифрового розвитку" про успішне завершення курсу (базовий рівень) і 3 педагога (середній рівень). 30 січня дошкільний заклад за успішне завершення навчання отримав спеціальний статус "Заклад освіти - учасник програми Google for Education"
13 січ. 2023

Зі святом Нового року!

Ознайомлення дітей з народними традиціями та святами - один із пріоритетних напрямів патріотичного виховання дошкільників. 13 січня, в переддень святкування Нового року за старим стилем, вихованці старших груп ходили від групи до групи, від кабінету до кабінету, посівали, співали щедрівок та вітали всіх дітей та працівників з новорічними святами з побажанням МИРУ Україні та здоров'я і достатку всім.
29 груд. 2022

Новорічні пригоди

Новий рік -найулюбленіше свято дітвори. Тому в нинішніх складних умовах, ми все ж таки намагалися створити для дітей святковий веселий настрій, організувавши зимові музичні розваги «Новорічні пригоди». Головними героями свята були не Дід Мороз зі Снігуронькою, а Метелиця і символ року 2023 – Кролик. Гарно прибрана зала, цікаві сценарії, казкові герої, нарядно одягнені малюки, веселі хороводи, таночки, пісні додали заходу чарівності, а ігри - веселого настрою.
7 груд. 2022

Насильству виправдань немає

Діти ДНЗ 24 "Вогник" разом з батьками, вихователями, практичним психологом створили онлайн галерею соціальних плакатів проти насильства та його проявів: "Насильству виправдань немає"
6 груд. 2022

Відзначення річниці інциденту в Монреалі

Всеукраїнська акція триває! Сьогодні під час заняття діти ДНЗ "Вогник" переглянули мультфільм "Згода для дітей" та обговорили його, а також поспілкувалися про межі та кордони свого тіла!
6 груд. 2022

День Збройних Сил України

6 грудня відзначають ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ! Дітки нашого закладу приєднуються до привітань. ДЯКУЄМО ЗСУ за кожен новий день! Все буде Україна!
5 груд. 2022

День Волонтера

5 грудня відзначають Міжнародний ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА! Вихованці ДНЗ 24 "Вогник" вітають всіх, хто причетний до цього свята, а в наш час таких немало! Разом до перемоги! #16днівпротинасильстваКроп2022